3 důvody proč si pořídit hodinky Luminox

O značce Luminox by se dalo rozpovídat, což jsme udělali v předchozím článku. Není tak těžké vypíchnout hlavní přednosti těchto hodinek, jako děláme právě tady.

Představujeme vám tři hlavní důvody, proč vsadit na značku Luminox.

Dokonalá čitelnost za všech podmínek

Na zemi, pod vodou i ve vzduchu, ve dne i v noci. Nemusíte hodinky vystavovat světelnému zdroji, ani tisknout tlačítko osvícení. Luminox Light Technology (LLT) vás nenechá ani na sekundu tápat ve tmě. Ciferník je skvěle čitelný za každé situace a zároveň není ostrý na oči v případě přechodu z jasného světla do temného prostředí. Čas pro vás bude zářit až 25 let.


 
Špičkové zpracování

Inovativní materiál na bázi uhlíkových sloučenin, CARBONOX™. Moderní technologie, jenž dává hodinkám Luminox tuhost a tvrdou povrchovou úpravu při zachování lehkosti (6x lehčí než ocel, 3x lehčí než titan), kterou u kvalitních sportovních hodinek očekáváte. Životnost hodinek tím stoupá na úplně novou úroveň. Navíc jde o antialergický a antimagnetický materiál. Nicméně pozornost možná přitahovat budou.

LUMINOX_CARBON


Jasný výběr profesionálů

U.S. Navy SEALs, San Francisco a Las Vegas SWAT, nebo třeba FBI, jsou jen namátkové ukázky pozoruhodných partnerství, které si hodinky značky Luminox díky své kvalitě a spolehlivosti získali. Nemusíte být Frank W. Abignale, agent FBI, abyste ocenili jejich preciznost. Například Aleš Vašíček, reportér TV Nova, si vybral model 3001 F a tady vám poví, co na něm miluje.

 201809_Luminox-content-paralax

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář