Vlastnosti hodinek Geckota E-01 Sport

Model Geckota E-01 přirozeně stírá rozdíly mezi praktickými sportovním hodinkami se zvýšenou odolností a pečlivě promyšlenými proporcemi všestranného kusu pro každodenní nošení. Je vybaven stejně působivým koženým řemínkem ručně vyráběným ve Španělsku.

  Snímek obrazovky 2019-01-22 v 15.48.50
Snímek obrazovky 2019-01-22 v 15.46.09  


DO PUNTÍKU PŘESNÉ DETAILY

Stejně jako ostatní modely v kolekci Geckota, model E-01 využívá pro konečnou úpravu ciferníku techniku fumé s vertikálním kartáčováním, čímž dodává každému z ciferníků vlastní tónování. Prodloužené, štíhlé indexy umožňují modelu E-01 snížit povrch ciferníku a dodávají špetku tradičního hodinářského designu.

Jemný přístup je patrný také při použití tmavšího datového okna, které zajišťuje větší symetrii vteřinovým indexům i hodinkám jako celku. Použitím klenutého safírového sklíčka se vteřinové indexy zdají kratší, v souladu s celkovými rozměry hodinek.

 

SPORTOVNÍ VZHLED

Tyto hodinky nezanedbávají ani funkční aspekt. Pouzdro o průměru 36,5 mm v kombinaci leštěných a kartáčovaných povrchů se vyznačuje několika výraznými rysy, které dále posilují praktičnost zakotvenou v DNA modelu E-01. Pro Geckotu charakteristické ručičky přivádějí pozornost k ciferníku s fluorescencí Super Luminova pro lepší čitelnost za jakýchkoliv podmínek. Díky záměrně prodlouženým úchytům hodinky zaujímají na zápěstí více místa než mnoho jiných hodinek podobné velikosti.

  Snímek obrazovky 2019-01-22 v 15.55.13
Snímek obrazovky 2019-01-22 v 16.01.00  

DOKONALÁ VŠESTRANNOST

Základním rysem modelu E-01 je jeho neopominutelná a vrcholná všestrannost. Model E-01 využívá nadčasových, oblíbených rozměrů vhodných pro různé velikosti zápěstí. K dispozici je na výběr ciferník ve dvou velmi oblíbených a nadčasových barvách.

Mírně hranatá korunka, která je součástí pouzdra, efektivně chrání šroubovací korunku označenou geckotovým “G”, což přináší dodatečnou záruku voděodolnosti do 100m hloubky.

OMEZENÝ POČET, JEDINEČNÁ VOLBA

Jako všechny hodinky Geckota byl model E-01 vyroben v omezeném počtu kusů, tak aby byla zajištěna exkluzivita a pečlivá kontrola kvality.

Vybíráme pro vás pouze takové produkty, kterým skutečně věříme a které sami nosíme. Proto u každých hodinek Geckota platí dvouletá záruka a 14tidenní lhůta pro vrácení zboží.

  Snímek obrazovky 2019-01-22 v 16.00.12
     

 

>> Přejít k produktu Geckota E-01 Sport

>> Přejít k ostatním hodinkám Geckota

 

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář