Geckota Sierra Zero One Phalanx – hodinky od dobrodruhů pro dobrodruhy

Hodinky od dobrodruhů pro dobrodruhy

Dobrodružství, napětí ani adrenalin Vám nejsou cizí a práce v terénu či kempování v divočině jen s nožem, baterkou, spacákem a hodinkami je Váš běžný víkendový program?

Máme tu čest Vám představit následníky hodinek Geckota S-01 Diver, které byli vyvinuty ve spolupráci s aliancí NATO od skutečných dobrodruhů pro skutečné dobrodruhy s jasnou DNA značky GECKOTA. Hodinky za které by se nemusel stydět ani James Bond.

Phalanx-x2-1200_1

Model Sierra Zero One Phalanx ve vojenském stylu  má mnoho vlastností a funkcí, které oceníte především v terénu. Hodinky byly navrženy tak, aby byly co nejvíce nápomocny všem uživatelům milujícím dobrodružství, nebo pracujícím v náročných outdoorových podmínkách. Zároveň se jedná o hodinky určené pro ty, kteří si cení kvality původu a filozofie značky. Aby bylo dosaženo požadované úrovně autenticity a přesnosti byl k tvorbě hodinek přizván zkušený odborník na speciální operace, který stál u zrodu hodinek Geckota Sierra  Zero One Phalanx od prvního dne.

27359-11 27365-4

Povrch hodinek je navržen tak, aby tlumil veškeré světelné odrazy kvůli co nejmenší nápadnosti v terénu a tato funkční úprava je aplikována i na číselník, ručičky a pouzdro. V terénu je hojně využíván desetinný čas, což vysvětluje jeho přítomnost na vnějším číselníku. K hodinkám náleží pevný látkový řemínek v černé či černošedé barvě s důrazem na splynutí s okolím.

Hodinky jsou opatřeny duálními luminiscenčními barvami, díky kterým lze rozlišit značku rámečku a ciferníku, což pomáhá přesnému použití v noci. Stejný komfort přináší i ofsetová korunka v poloze 4 hodin, s níž je v symetrii 20minutový rámeček. Umístění korunky není ledabylé, ale velmi dobře promyšlené, tak aby korunka nepřekážela ani při outdoorových aktivitách ani v profesionálním provozním vytížení.

GECKOTA 126908972_1794432310705911_4635620984689553170_o

Model Geckota S-01 Phalanx je poháněn strojkem ETA 2824-2 a každý model hodinek je jedinečný nejen individuálními sériovými čísly s předponou SF, ale také díky unikátnímu rytí na zadním pouzdře.

Cílem značky Geckota bylo u modelu S-01 Phalanx  vytvořit hodinky se skutečnou provozní životaschopností v terénu a zároveň moderní hodinky, které by vzdaly hold designu Geckota.

Co myslíte, povedlo se to?

 

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář