Hodinky LUMINOX z řady Bear Grylls Survival

Every second counts, Never give up

Spojením sloganů značky Luminox “every second counts” (každá vteřina se počítá) a “never give up” (nikdy to nevzdávej) Edwarda Micheala “Bear” Gryllse, získáme esenci odolnosti a odhodlání. Splynutí těchto zvučných jmen v oblasti sportu a přežití v nejdrsnějších podmínkách rozbuší srdce všech nadšenců do přírody a překonávání sebe sama.

V 18 letech je Bear Grylls schopným lezcem, parašutistou a tehdy jedním z nejmladších nositelů černého pásu Shotokan karate v Anglii. O tři roky později nastupuje do služby SAS, speciální jednotky britské armády, kde si v roce 1996 láme páteř na třech místech při seskoku v Jižní Africe. Jen těsně uniká ochrnutí, aby se dva roky nato, ve svých 23 letech, zapsal do Guinessovy knihy rekordů jako nejmladší Brit zdolávající vrchol Ama Dablam v Nepálu. A to byl pouze začátek.

lmx_bear

Bear Grylls nadále připisuje na účet další světové rekordy a zahajuje svou televizní kariéru v několika pořadech na Discovery Channel, ve kterých využívá svých excelentních schopností přežití ve městech i v divočině. Stává se tvůrcem a tváří mnoha dobročinných akcí, získává ocenění Královského námořnictva, vydává knihy a otevírá vlastní síť fitness center a samozřejmě vlastní značku outdoorového oblečení a vybavení. Bear Grylls a jeho kolekce hodinek od značky Luminox, Bear Grylls Survival Collection, jsou synonymem houževnatosti a viditelně razí heslo “never give up”.

Nová řada hodinek Luminox Bear Grylls Survival


Nová řada hodinek přináší kromě standardních kvalit Luminox v podobě super odolného a lehkého materiálu CARBONOX™+, LLT technologie osvícení a výborné vodotěsnosti, také kompas a agresivnější design s novými barvami. Hodinky z této řady se stanou vaším silným a spolehlivým parťákem do jakékoliv výzvy, a kromě toho budete mít šmrnc.

Neváhejte, skladové zásoby pro velký zájem rychle mizí. 

7187-6 7193-4 7199-87211-67214-7 7202-2

 

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář