Hodinky Zeppelin – noblesa s vůní nebeských dálek

Kostnici má asi většina z nás spojenu s ne příliš veselou kapitolkou české historie. Vyhasl tu život mistra Jana Husa, významného českého reformátora. Málokdo ale ví, že na stejném místě započal život jiného významného muže – Ferdinanda von Zeppelina, který se zde narodil v roce 1838.

zeppelin_005

Tento konstruktér a vynálezce byl vyhlášený svou precizností při navrhování legendárních vzducholodí. A právě tuto vysokou kvalitu a preciznost zpracování přináší i hodinky Zeppelin, nesoucí odkaz tohoto hraběte.

Hodinky jsou známé čistým, jednoduchým a nadčasovým designem, který je podtržen nezaměnitelným logem zeppelinovské vzducholodě.

Klíčovou zemí, spojenou s těmito hodinkami je Německo. Nejen, že se tu narodil samotný Zeppelin, ale sídlí tu i firma POINT tec, která s výrobou těchto hodinek začala. A samozřejmě, že přímo v Německu se hodinky i vyrábí.

Dnes už vzducholodě nebe nad námi nebrázdí. Ale při každém pohledu na hodinky Zeppelin se můžete na chvilku zasnít a přenést se do dob, kdy ještě tyto vzdušné poutě byly skutečností.

 

Zeppelin 7614-3 LZ 126 Los Angeles

2517-7


Zeppelin 7656-1 LZ 127 Graf

ZEPPELIN_HODINKY 


Zeppelin 7540-3
Nordstern

zeppelin_recenze_01 


Zeppelin 7694-2
LZ127 Transatlantic

zeppelin-7694

 

 

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář