Novinka - Geckota G-02 Eta Diver

Výroba pouzdra


Potápěčské hodinky s voděodolností 20 ATM byly od základů navrženy jako přehlídka DNA značky Geckoty v té nejčistší podobě s cílem nabídnout něco jedinečného a odlišného.

Nově navržené pouzdro modelu G-02 má za cíl vytěžit co nejvíce ze svého asymetrického designu. Luneta lehce překrývá korunku. Jak se od hodinek Geckota očekává, využili tuto edici jako perfektní příležitost k dalšímu rozvoji kvality a výkonu.

case_construction


Povrchová úprava Lunety


Kromě ohromující výrobní kvality se také pokusili o změny v případě lunety. Ta byla upravena radiálním kartáčováním. Povrch je pokryt zcela průhlednou pryskyřicí. Konečným výsledkem je dohladka vyleštěná luneta s estetickým vzhledem připomínajícím vintage styl - ovšem trochu jinak než obvykle. 

bezel


Tahoun ve skrytu modelu G-02


S takto vysokou úrovní výrobní kvality je potřeba odpovídající strojek, a proto v tomto modelu najdete Swiss Made ETA 2824-2. Jedná se o spolehlivý, kvalitní a nesmírně oblíbený strojek, který nastavil standardy pro základ strojků luxusních hodinek v celém průmyslu.

the_workhorseEdice omezená na 100 kusů


Stejně jako všechny hodinky Geckota byl model G-02 vyroben v omezeném počtu, který zajišťuje exkluzivitu a pečlivou kontrolu kvality. 

limited_to_100_pieces

 


>>
 Přejít k produktu Geckota G-02

40mm-diver-wbg-black_1 40mm-diver-wbg-green 40mm-diver-wbg-orange

>> Přejít k ostatním hodinkám Geckota

 

 

 

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář