Představujeme novou značku – Iron Annie

Bude tomu již téměř 30 let od chvíle, kdy německá firma POINTtec představila svůj první model hodinek. V době, kdy se ostatní sbírali z quartzové krize, POINTtec odvážně vstoupil do hry. Úspěšně. Jejich stylový, a přesto výstřední design si okamžitě získal pevnou základnu zákazníků.

S prodejem 15.000 kusů prvního modelu se začal psát příběh který dodnes ctí troufalou vznešenost letectví.
POITtec se odlepil od země a přistání neplánuje. Naopak. Své tři dekády úspěchů se firma rozhodla oslavit tak jak to umí nejlépe a představila v sérií již čtvrtou značku hodinek s pro mnohé legendárním názvem Iron Annie.

ee16-iron_annie_cockpit_background

I ti, kteří zrovna neholdují letecké historii již mohou tušit, že název této značky rozhodně není prvoplánový. POINTtec již tradičně vzdává hold jednomu z klenotů leteckého odkazu. Iron Annie je přezdívkou pro německé dopravní letadlo JUNKERS D-AQUI, které se poprvé přiblížilo slunci na podzim roku 1930. Hrdě ustálo válku a ti šťastnější ho dodnes mohou spatřit letící pod křídly dobře známé společnosti Lufthansa. Hodinky Iron Annie jsou stejně jako jejich vzor synonymem robustnosti, technologického pokroku, kvalitní konstrukce, charakteristického designu a spolehlivosti.

Je nám velkým potěšením novou značku Iron Annie přivítat v našem sortimentu, kam se zařadí rovnou třemi kolekcemi. Pojďme si je tedy rovnou bez okolků představit.

Iron Annie COCKPIT

Evokují v člověku stejné pocity jako když usedne do kokpitu samotného JUNKERU. Jsou to ryzí letecké hodinky. Korunka je větších rozměrů z důvodu možnosti seřízení v rukavicích a čísla dobře čitelná i za zhoršené viditelnosti. Sportovní prvky pouzdra se dokonale doplňují s tradičním leteckým ciferníkem a dodávají hodinkám moderní nádech.

 48426458_263950327608575_6797330626946007040_o 

 en-iron-annie-5156-5_3

Iron Annie WELLBLECH

Kolekce Wellbech je srdcem značky Iron Annie jako takové. Pečlivě a sestavěný ciferník dokonale odráží strukturované vzezření karoserie legendárního D-AQUI. Wellbech je model, který na první pohled vyčnívá z řady běžných leteckých hodinek. Každý model je specifický a sám výrobce ho považuje za mistrovský kousek hodinářského designu. Usuďte sami.

3360-1_junkers-iron-annie-wellbech-5842-5  3381-1


Iron Annie AMAZONAS IMPRESSION

Kolekce s názvem Amazonas Impression vzpomíná na dobu mezi lety 1957 a 1963, kdy Iron Annie sloužila ekvádorské aerolince Transportes Aereos Orientales jako dopravní a nákladní letadlo. Pod názvem Amazonas měla Annie území celé Amazonie jako na dlani. A právě fascinující přírodní podmínky inspirovaly designéry značky k vytvoření barevného schématu, který odráží tamější krásy tropických deštných pralesů.

3387-1 (1) 3372-1  3369-1

 

Modré z nebe vám sice nesnesou, to ale ještě neznamená, že vám neudělají stejně takovou radost. Nemůžeme se dočkat, až se seznámíte.

Přejít na značku Iron Annie >>>

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení