Primky pro naše olympioniky

Společnost ELTON Hodinářská z Nového Města nad Metují se stala letos již potřetí dodavatelem hodinek pro naše olympioniky. A tak se klenotem Prim Rio s designem od akademického malíře Milana Jaroše mohlo pochlubit předloktí kupříkladu zlatého judisty Lukáše Krpálka, stříbrného kanoisty Josefa Dostála, bronzové oštěpařky Barbory Špotákové a dalších našich reprezentantů, kteří Českou republiku v brazilském městě samby reprezentovali.

Jistě víte, že i naše společnost prodává hodinky značky PRIM. V naší nabídce je celá řada sportovních modelů hodinek Prim Sport a Prim Sport II. Zákazník má možnost si vybrat z nejrůznějších barevných provedení konkrétních hodinek. Dnes mne zaujal model Prim Sport vzor Humberto z roku 1980. Pouzdro hodinek je vyrobeno z ušlechtilé oceli a je zcela nové, nepoškrábané. Jak hodinová tak minutová a sekundová ručička má zakončení ve výrazné světle zelené barvě, která perfektně koresponduje se stejně barevnýmy indexy. Ciferník hodinek je tmavě černý, indexy jsou světle zelené. Indexy mají číslování 5,10,20,25,30,35,40,45,50,55 a 60, což samo o sobě naznačuje využití při sportovních aktivitách, u kterých je často důležitější než měření hodin měření sekund. Černý pryžový řemínek barevně koresponduje s barvou pouzdra a ciferníku a tvoří tak dohromady jeden krásný harmonický celek. Jestliže jste nadšení sportovci jistě nákupem těchto hodinek neprohloupíte. 


Prim Sport vzor Humberto

PRIM_SPORT_II_ORIGINAL_ELTON__17_JEWELS__21_1

Autor článku Jan Vachtl

 

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení