Skeletonové hodinky Debert

Skeletonové hodinky Debert

Každý z nás jistě zná nepřeberné množství typů hodinek, znáte ale takzvané „Skeletonové hodinky“? Že ne? Skeletonové hodinky na první pohled každého ohromí viditelnou soustavou mechanických strojků a ozubených kol. Už jen slovo skeleton (česky kostra) napovídá, že si u těchto hodinek budeme moci přímo prohlédnou jejich srdce, tedy jejich mechanické stroje.

Říká se, že každý muž je ve své duši tak trochu dítě a má sklon být fascinován nějakým velice složitým systémem. Podívejme se třeba na zástupy nadšených fanoušků (nejen)parních lokomotiv, tramvají, autobusů, vesmírných plavidel, letadel, lodí, motorek, automobilů. Ti všichni jsou fascinováni složitostí těchto strojů, jejich designem, ale také už jen tím, že tyto stroje vůbec fungují. A co teprve, když si můžete podívat „pod pokličku“, prohlédnout si písty a válce motorů, parní kotel, podvozek Boeingu, strojovnu zaoceánského parníku. Tuto vášeň podívat se pod pokličku svého náramkového miláčka si můžete splnit právě u skeletonových hodinek.

Trochu více pod pokličku skeletonových hodinek a firem které je vyrábějí se podíváme v některém z příštích článků. Jestliže si nevíte rady s dárkem, tak skeletonové hodinky se zaručeně stanou nečekaným, nápaditým a originálním dárkem, nejen pro muže ale i pro ženy.

V naší nabídce máme luxusní unisex skeletonové hodinky Debert safírové sklíčko s japonským strojkem citizen AD19317. Zlacený skeletonový strojek dodává v kombinaci s masivním, lesklým ocelovým páskem ve stříbrné barvě a bílým ciferníkem hodinkám punc nejen luxusního, ale též originálního dárku, kterého si jistě ve společnosti každý zvídavec ihned všimne.

SKELETOVE_HODINKY_STROJEK_MIYOTA__21

Jestliže jste spíše zastánci tradičního modelu s koženým páskem doporučuji Skeletonové hodinky Debert se zlaceným strojkem AD13484. Hodinky s masivním ocelovým pouzdrem na první pohled zaujmou ochranou korunky a zlaceným mechanickým strojkem. Hodinky mají elegantní a odolný kožený pásek šířky 24mm a též jako předchozí model se mohou stát doplňkem jak muže tak i ženy. 

SKELETON__GOLD_MOVEMENT_SEA_GULL__1

Autor článku Jan Vachtl

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení