Vážení zákazníci, chceme vás ujistit, že náš e-shop a doručování zásilek funguje nadále bez omezení. Přidali jsme nové dopravce GLS a DPD, kteří Vám přivezou balíček až ke dveřím. Doprava ZDARMA je nyní výjimečně při nákupu nad 2 000 Kč.

Tajný sen z mládí - Vánoce

Tajný sen z mládí na Vánoce

Ještě ste neměli čas popřemýšlet o vánočních dárcích. Již zůstáva jenom měsíc a ten úžasný čas v kruhu rodiny je za dvěřmi. Získejte pro své partnery ten nejcennější dárek. Proč? Aby si uměli hlídat čas a vyrazili během celého roku včas domů za svými nejbližšími. Možná právě váš miláček má tajný sen od mládí. Mít hodinky jako poručík Daniel Kaffee z filmu Pár správnych chlapu. Chtěl se ztotožnit se svým vzorem Tomem Cruisem a jeho vojenskými zkušenostmi z filmu. Jenomže ty správné hodinky doposud nenašel nebo nedostal.

ALPHA MOON PHASES

Velice zajímavé pánské multifunkční hodinky. Jde o mechanické automaty s možností ručního natažení. Při pohledu na ciferník vás upoutá grafické znázornění den-noc, den v týdnu, den v měsíci a měsíc v roce. Hodinky vás upozorní na přesný čas v základním zobrazení času.

ALPHA SKELETON

Model ALPHA SKELETON odkrývá kostru součástek, jak do sebe každý díl zapadá. Při jejich výrobě se používá speciální mechanický nebo automatický strojek. Tyto fascinujíci retro kousky vám vždy umožní klasické zobrazení času s mimostřednou vteřinovkou. Pouzdro hodinek je vyrobeno s velmi kvalitní ušlechtilé nerezavějící oceli v kvalitě 316L.

ALPHA SUNDIAL

Pro sportovního ducha můžeme doporučit ALPHA SUNDIAL model. Zobrazení času je na stupnici 12 hodin a jako třešnička je jedna ručička na ciferníku. Pouzdro hodinek se může pochválit kvalitní ušlechtilé oceli ve dvou kombinacích a to pískované a leštěné. A poslední bonus je ukrytý v řemínku z pravé italské kůže.

A na závěr, správný chlap si hlídá správný čas. Doufám, že jsme vám i letos vkusně poradili při vánoční volbě dárků. Přejeme, aby srdíčka vašich drahých zářili štěstím celý rok. Kompletní nabídku pánských hodinek značky ALPHA 1993 najdete zde. 

 Autor článku Aneta Babušová

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář