Geckota K-01 SWISS ETA 2824-2 / Limitovaná edice 50 kusů + + 1 měsíc na vrácení

Kód: 2373
Novinka Limited!
11 199 Kč / ks
Skladem

Oblíbené letecké hodinky K-01 v novém provedení se švýcarským automatickým strojkem ETA. Jedná se již o sedmou generaci vzoru K-01. Všechny vzory jsou jako vždy vyrobeny v omezených sériích pro zachování kvality a exkluzivityModel K-01 v roce 2018 přináší především nové zpracování detailů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ručičky: Pro každou z uvedených verzí A a B (navigátor) byly navrženy rozdílné vzory ručiček. U vzoru A dominuje ostré mečovité provedení, u vzoru B je nepřehlédnutelná protažená minutová ručička. U vzorů s modrými ručičkami se nejedná o barvení, ale metalurgické zpracování barevného odstínu.

Ciferník: Výroba každého ciferníku podléhá několikanásobné kontrole, pro rok 2018 je připraveno 8 barevných variací. Pro tisk indexů bylo použito nejmodernější technologie, která garantuje přesnost a perfektní kontrast jednotlivých kontur. Pro tisk indexů byla vybrána SuperLuminova, která dokáže zajistit čitelnost i v horších světelných podmínkách. 

Strojek: Pro tak vysokou úroveň zpracování bylo potřeba vybrat odpovídající strojek, z toho důvodu bylo rozhodnuto použít švýcarský kalibr ETA 2824-2, který splňuje podmínky pro spolehlivost a dlouhou životnost. 

POUZDRO

Průměr/výška: 
40 mm bez korunky; 11,9 mm
Délka:
 49,5 mm

Materiál: Ušlechtilá nerezová ocel 316L; kombinace
leštěné a kartáčované úpravy, zkosené hrany
Vodotěsnost: 10 ATM
Dýnko: Šroubovací
Korunka: 6 mm, šroubovací

STROJEK

Značka: ETA
Typ: Automat
Kalibr: 2824-2
Funkce: Klasické zobrazení času
Rezerva chodu: 38 hodin

SKLÍČKO

Materiál: 
Safír síla 2,3 mm; antireflexní vrstva AR
Tvar: Rovný se zabroušenou zkosenou hranou

CIFERNÍK

Barva: Černá
Luminiscence: BGW9 SuperLuminova + Old provedení Radium

ŘEMÍNEK

Šířka: 20 mm
Máteriál: Pravá kůže, ruční výroba Německo
Barva: Zelená 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Letecké hodinky
Záruka: 2 roky
VELIKOST POUZDRA: Střední (38-42 mm)
Pohon: Automat
? Barva ciferníků: Černá
Barva řemínku: Zelená
Luminiscence: Ručičky a indexy
Materiál řemínku: Kůže
? Materiál sklíčka: Safír
? Tvar pouzdra: Kulatý
VODOTĚSNOST: 100M - plavání

Do nejmenších detailů propracovaný design ciferníčků. Mimořádná kvalita a odolnost pouzder a safírových sklíček. Spolehlivost a nadčasové zpracování. Vyšší světelnost luminiscence a speciální sklíčka s fazetou. To jsou jen některé z vlastností, kterými značka Geckota oslovuje své zákazníky již od svého založení v roce 2010.

Značka Geckota je dílem Jona Quinna, který ve svém volném čase studoval výrobu hodinek. Jeho záliba ho zavedla až k myšlence začít hodinky vyvíjet a prodávat za rozumnou cenu, a tak začal v roce 2010 pod názvem Geckota vyrábět svou vlastní řadu unikátních hodinek. Kromě jedinečných samotných hodinek se u značky Geckota můžete spolehnout také na unikátní luxusní řemínky švýcarské, německé nebo italské výroby, které najdete také u jiných renomovaných hodinářských značek.

Naše společnost je oficiálním Evropským prodejcem a výhradním dovozcem pro Českou republiku. Po uvedení na trh v roce 2014 si získaly hodinky rychle oblibu spokojených zákazníků. Od té doby se počet jejich majitelů a fanoušků několikanásobně zvýšil.

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář