Máte zájem o hodinky s meteoritem či o diamantovou bramboru?

23.05.2016 20:01

Máte zájem o hodinky s meteoritem či o diamantovou bramboru?

Dnes se v našem článku o hodinkách podíváme do říše nevýslovného luxusu, mezi ty nejdražší kousky co jsou dnes na trhu. Nebudu vás ani napínat a rovnou začnu od těch nejdražších, kterými jsou dámské hodinky 201-Carat Chopard. Společnost Chopard byla založena ve Švýcarsku již roku 1860 a dnes sídlí v Ženevě. Společnost se specializuje na výrobu těch nejdražších hodinek, které jsou na trhu k dostání a model 201-Carat Chopard mezi ně rozhodně patří.

Hodinky mají neobvyklý vzhled, připomínají spíše tvarem batát. Maličký ciferník uprostřed je obklopen třemi diamanty ve tvaru srdíčka. Jedná se o 15karátový růžový diamant, 12karátový modrý diamant a 11karátový bílý diamant. Na hodinkách najdete ještě další menší diamanty s celkem 163 karáty. Vše je elegantně zasazeno do zlata a platiny. Hodinky jsou k dostání za 25 milionů amerických dolarů, tedy něco přes půl miliardy korun v závislosti na kurzu koruny k dolaru.

Jelikož se ale náš web specializuje zejména na pánské hodinky, nelze je v dnešním příspěvku opomenout. Za cca 110 milionů korun jsou k dostání pánské skeletonové náramkové hodinky Louis Monet-Meteoris. Jak už název napovídá, pro výrobu hodinek byl kromě 18karátového zlata a luxusního černého koženého pásku použit i kousek meteoritu z Měsíce, který na naší planetu dopadl před 2000 lety.

Jelikož jsme dnes zabrousili mezi velice drahé hodinky i já dnes doporučím z naší nabídky krásný luxusní kousek, a to Grands fonds 300Jedná se o kvalitní potápěčské hodinky s vodotěsností 300 m. Hodinkám nechybí ani speciální antimagnetické pouzdro. Velice masivní a výrazné pouzdro na první pohled upoutá všechny zvídané pohledy kolemjdoucích tak neváhejte, v naší nabídce mám již jen jeden poslední kus, který čeká třeba zrovna právě na vás.

 

Autor článku Jan Vachtl

Zpět