Náš poradce na marketing a sociální sítě - Eva Illésová MA.

30.06.2014 10:04

Eva Illésová, MA
specialistka na marketing v sociálních sítích Facebook, Twitter aj.
Eva Illésová, MA
Profesionální marketingový servis pro maximální využití možností internetových sociálních sítí Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn, YouTube & Foursquare:

poradenství – jednorázové či pravidelné konzultace problémů a pomoc s definováním komunikační strategie; problematika nastavení, správy a zabezpečení firemních profilů, pořádání soutěží, krizová komunikace, využití PPC reklamy atd.
školení, kurzy a přednášky – na míru šité intenzivní kurzy, přednášky, workshopy a individuální výuka pro firemní zákazníky i širokou veřejnost, správce Facebook stránek a všechny úrovně pokročilosti
správa stránek a profilů – komunikační strategie pro sociální sítě, založení a nastavení profilu, tvorba a publikování obsahu, diskuse, pořádání soutěží, statistiky a reporty; spolehlivý a proaktivní přístup
Univerzitní vzdělání v oboru klasických a digitálních médií na nizozemské Leiden University a na Západočeské univerzitě v Plzni, diplomová práce na téma Facebook v univerzitním prostředí. Také přednášková činnost na VŠE v Praze a letos účast jako porotce v prestižní soutěži WebTop100 (12. ročník).

Bohaté zkušenosti s marketingem v sociálních médiích, mj. jako administrátorka úspěšných Facebook a G+ stránek Reebok, Aukro, Aukro móda, Google Česká republika, ETA, Pečeme s Etou, Astrocentrum, Sociální sítě, Favorit a dalších. Firemní klienti jako například Accenture, Holcim, Liftec, Singletones, Happy House Rentals a také neziskové projekty TEDxPrague, Anifilm nebo Divadlo Archa.

Status: k vašim službám
Působnost: celá ČR

Kontaktní informace

Eva Illésová, MA
Vltavská 2
Praha 5
150 00
Mobil: 777 331 118
Email: eva@illesova.cz

Odkaz na www :  https://navolnenoze.cz/prezentace/eva-illesova/

Zpět