Vyberte si originální pásek

02.10.2017 20:32

VYBERTE SI ORIGINÁLNÍ PÁSEK 

Pro moderního gentlemana jsou indikátorem společenského statusu, osobitého stylu i odrazem vlastního já jeho hodinky. Nejen precizně zpracovaný mechanický strojek usazený v dokonale provedeném pouzdru však odráží jeho styl. Důležitou roli při výběru hodinek hraje také jejich pásek. Měl by být zvolen tak, aby podtrhoval nejen originalitu a design samotných hodinek, ale aby byl také v souladu s celkovým outfitem jejich majitele.

Nabízíme svým klientům bohatou paletu pásků na hodinky. Od klasických kožených, které jsou ručně šité z té nejkvalitnější kůže – pravé hověziny, přes kovové z ušlechtilé oceli či potažené titanem. Klienti si mohou rovněž zvolit pásky silikonové, pryžové či Nato nylon provlékací. Výrobci MAVEX, ZRC, GECKOTA jsou ručiteli té nejvyšší kvality.

Při výběru řemínku lze vycházet z několika hledisek. Tím základním je šířka pásku, na stupnici od 12 mm do 30 mm si tak může klient zvolit rozpětí, které je mu nejpohodlnější a které rovněž podtrhne dokonalý design hodinek. 

Při volbě materiálu řemínku je vhodné zvážit, zda kožený, či kovový. Hodinky s kovovými pásky, jakým je například model CASUAL SILVER MASH či BUTTERFLY H LINK SHARK MESH SATIN STEEL, jsou verzatilnější a hodí se k více druhům oblečení. Jsou prakticky nezničitelné, avšak drobnou nevýhodou může být to, že na ruce zpočátku lehce studí. Pro zvýšení exkluzivity lze zvolit pásky ze stříbra či zlata. 

 

Pro milovníky decentnějšího stylu jsou vhodnější pásky kožené – například model ZRC AVIATOR 552 či ZRC SAINT-LOUIS 730-03. Ani tomuto materiálu se však exkluzivita nevyhýbá. Celkový desing může být více potržen buď motýlkovou sponou či speciálním průvlekem.

Dalším důležitým aspektem při výběru pásku je jeho barva. Kožený řemínek hodinek by měl být sladěný s barvou vašeho opasku či bot. Pokud zvolíte pásek kovový, měl by korespondovat s přezkou na opasku. Výsledná souhra těchto detailů podtrhne váš jedinečný styl.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zpět