Slavní co nosí naše hodinky - fotbalista Matěj Vydra

08.05.2016 19:32

Slavní co nosí naše hodinky - fotbalista Matěj Vydra

V minulém článku jsme naťukli některé základní informace o české hodinářské značce PRIM, pocházející z Nového Města nad Metují. Dnes si povíme o jedné osobnosti, jejíž zápěstí se pyšní právě touto českou značkou. Jedná se o talentovaného fotbalistu Matěje Vydru.

Rodák z Chotěboře na Vysočině Matěj Vydra se narodil prvního máje 1992. Od mládí ho zajímal fotbal a po prvních krůčcích v Chotěboři přestoupil do mládežnických oddílů do krajské Jihlavy. Od ledna 2010 byl za 20 milionů Kč zakoupen slezským fotbalovým klubem FC Baník Ostrava. Mezi adepty které měly o velice talentovaného fotbalistu zájem zmíním Slavii, Spartu, Liberec, nebo německé Brémy. Hned v druhém ligovém zápase se Vydra blýskl dvěma góly do sítě fotbalového Jablonce.

V hornické Ostravě ale mladý talent dlouho nepobyl, už v červnu 2010 si ho za astronomických 100 milionů Kč koupil italský kluk Udinese Calcio. V prestižní italské Serii A ale dlouho nepobyl a po krátké zastávce v Belgii zamířil na „Ostrovy“ do Watfordu. Zde za tři sezóny nastřílel tento mladý útočník celkem 38 gólů. V září 2015 odešel Matěj Vydra do druholigového anglického klubu Reading. V roce 2013 byl vyhlášen Talentem roku v české anketě Fotbalista roku, z tento rok byl oceněn i cenou Nejlepší hráč druhé anglické ligy. Matěj Vydra pravidelně nastupuje za českou fotbalovou reprezentaci, za kterou vstřelil zatím v A družstvu 5 gólů. Kromě fotbalu dokazuje své velké srdce kupříkladu i patronátem nad Dětským domovem v Nové Vsi u rodné Chotěboře.

V listopadu 2015 si tento mladý český fotbalista nechal vyrobit na zakázku u společnosti ELTON hodinářská z Nového Města nad Metují luxusní hodinky PRIM Skeleton z růžového zlata. Matěj Vydra se tak rozhodl právě pro ony skeletonové hodinky, o kterých jsme si nedávno pověděli.

„Před časem jsem dostal hodinky PRIM SPORT 45, které jsem si hned oblíbil, o to víc, když jsem zjistil, že jde o jedinou značku hodinek, vyráběných kompletně v Čechách,“ vysvětluje Vydra. „Chtěl jsem si ale nechat vyrobit „svoje“ ojedinělé a originální hodinky, které nikdo nemá. Proto jsem se rozhodl pro model SKELETON a musím říct, že je opravdu nádherný.“ O tom, že se Matěj Vydra rozhodl dobře se můžete přesvědčit sami na fotografiích.

Z naší nabídky hodinek PRIM vám dnes doporučím Sportovní hodinky PRIM sport vzor z roku 1972-1993 AD19064. Hodinky s rozměrem pouzdra 36mm, modrým ciferníkem a pryžovým řemínkem jistě využijete nejen při sportu, ale i k neformálnímu oblečení. V příštím článku se podíváme opět více do tajů české značky PRIM ELTON.

Autor článku Jan Vachtl

 

Zpět