Vánoce s novou edicí hodinek Geckota

21.11.2016 21:35

Vánoce s novou edicí hodinek  Geckota 

Blíží se Vánoce a s nimi i každoroční předvánoční shon do kterého patří nepochybně nákup vánočních dárků. Jaký dárek bude asi nejlepší pro muže? Parfém? Opasek? Kniha? A co třeba hodinky? Máme pro vás zajímavý tip na originální vánoční dárek. Jedná se o zcela novou edici hodinek Geckota. Než si projdeme modely z nové edice, tak se jen krátce podíváme do historie této značky a povíme si o jaké hodinky se vlastně jedná.

Naše společnost je oficiálním výhradním dovozcem hodinek Geckota pro Českou republiku. Po uvedení na trh v roce 2014 si hodinky získaly mnoho spokojených zákazníků. O jaké hodinky se tedy vlastně jedná?

Pilotní hodinky, jejichž nápad a realizaci bychom hledali na Britských ostrovech. Hodinky Geckota K1 používají osvědčený japonský strojek Miyota, naopak model K4 zase strojek Seiko. V nové edici pro rok 2017 najdeme u automatických hodinek špičkové strojky SEIKO HN35A s rezervou nátahu až 41 hodin. Co se týče designu, tak hodinky navazují na nadčasový a elegantní německý B-Uhr letecký design.

Jedná se o původní design německých druhoválečných hodinek pro Luftwaffe. Doslovně B-Uhr znamená Beobachtungsuhr, což lze přeložit jako pozorovací hodinky. Nějakou složitost byste na hodinkách hledali marně, jako všechny typy leteckých hodinek se vyznačují praktičností a jednoduchostí, což jim ale v žádném případě neubírá na celkovém dojmu.

V meziválečném období docházelo i k výrobě leteckých hodinek, které již jejich hlavní atribut-tedy praktičnost začaly ztrácet. Leč tradiční německý design B-Uhr, se kterým se u našich hodinek setkáte, přetrval. Hodinky jsou přehledné, mají pilotní provedení korunky a výrazné podsvícení, které se využívalo při zatemněném letu dálkového bombardéru.

Hodinky v naší nabídce z nové edice pro rok 2017 bych rozdělil do dvou skupin. První skupinou jsou hodinky K1 automat a druhou D1 Diver. Od každého vzoru je vyrobeno pouze 300 kusů, jedná se tedy o velice atraktivní limitované edice. Mimořádně zdařilá je nová edice D1 Diver inspirovaná 70. lety 20. století. Velkou výhodou tohoto modelu je zvýšená voděodolnost oproti předcházejícím modelům. Z původních 10 ATM byla zvýšena voděodolnost na 30 ATM, což zaručeně ocení všichni potápěči a vyznavači aktivního životního stylu. Pouzdro hodinek je robustní, vyrobeno z nerezavějící oceli. Ciferník hodinek je černý, matný. Všechny indexy, ručičky a ciferník jsou vybaveny špičkovou švýcarskou lumuniscencí, takže se budete orientovat o aktuálním čase i v noci. Luxusní materiál byl použit i na sklíčko, které je safírové ve špičkové kvalitě AA, což ukazuje snahu výrobce prodávat hodinky té nejvyšší kvality. K těmto hodinkám od nás obdržíte zdarma nylonový pásek dle vlastního výběru a záruku 24 měsíců. Na nové vzory s označením L již přijímáme předobjednávky, proto neváhejte a využijte jedinečnou příležitost stát se jedním  z prvních hrdých majitelů hodinek Geckota z nové edice pro rok 2017. Všechny vaše dotazy ohledně dostupnosti hodinek rádi zodpovíme na našem kontaktním formuláři a e-mailu info@nejpanskehodinky.cz.

Geckota D1 DIVER V06 prototyp

 

 

Geckota k1L08

  

Autor článku Jan Vachlt

 

Zpět