Výjimečný dárek pro výjimečného muže

31.10.2017 12:49

Výjimečný dárek pro výjimečného muže

 

Podzimní čas se pomalu blíží ke svému vrcholu a začíná být slyšet ozvěna letošních Vánoc. Mnozí jistě již přemýšlejí, jakými dary by potěšili své nejbližší. Pánské hodinky představující spojení precizní práce, unikátního designu a funkčnosti jsou tím pravým vánočním dárkem – jako nádherný klenot, který odráží vaše city k milovanému člověku.

 

Nabízíme pestrou škálu pánských hodinek od téměř třiceti výrobců, které mohou být pro současného moderního muže nejen ukazatelem jeho společenského statusu, ale také dokonalým odrazem jeho vlastní identity. Co může lépe vyjádřit gentlemanovu osobnost než precizně zpracovaný hodinový strojek usazený v dokonale provedeném pouzdru, ať už se jedná o hodinky vojenské, sportovní, kapesní, náramkové, společenské, luxusní, starožitné či skeletové. 

 

Tyto nároky naplní a zcela uspokojí například letecké hodinky Geckota či Tisell, jejichž základem jsou mechanické strojky té nejvyšší kvality. Mezi oblíbené patří rovněž hodinky ruského výrobce Moscow classic. Jedinečným vánočním dárkem, jenž v sobě snoubí precizní zpracování a dokonalý design, se stanou unikátní hodinky, které byly sestaveny přímo v našem studiu. Takovými jsou například luxusní hodinky Batalion BW Skeleton Blue se švýcarským mechanickým strojkem Unitas 6498-1. Obdivovatele starých časů dozajista omámí krása a funkčnost starožitných hodinek, ať už náramkových, nebo kapesních, které svým provedením odkazují na umění dřívějších hodinářských mistrů. Vojenské hodinky Helvetia 1939-1945 jsou důstojným zástupcem produktů nabízených v této kategorii. 

 

Ve všech detailech dokonale vypracované a originální hodinky jsou vánočním dárkem, jenž se pro svého nositele stane celoživotní láskou, výrazem jeho vlastního já a takřka nepomíjejícím odkazem na pouto, které ho s Vámi pojí. Stávající majitelé pánských hodinek jistě pod vánočním stromečkem ocení natahovač hodinek, které nabízíme v několika velikostech a dodáváme je v elegantním koženém či luxusním dřevěném boxu. 

 

Stejně tak nositele hodinek zajisté potěší nový, kožený a ručně šitý pásek na hodinky nebo pásek z ušlechtilé oceli, popřípadě ručně šité pouzdro na kapesní hodinky z vysoce kvalitní hověziny či luxusní cestovní pouzdro na náramkové hodinky.

 

Pokud si klienti nejsou jistí designem, velikostí či celkovým provedením darovaných hodinek, voucher v hodnotě od 500 do 5000 korun je tím pravým vánočním dárkem, který jistě potěší budoucího majitele. 

 

 

Geckota K1 V31

 

HELVETIA 1939-1945

 

 

Tisell Sub 9015 Automatic Diver Dial Blue

 

Moscow Classic Vodolaz 

 

Zpět