ZRC – řemínky k hodinkám

09.01.2016 13:05

Dovolujeme si Vám představit firmu ZRC, která se specializuje na výrobu řemínků k hodinkám. Společnost ZRC, celým názvem Zuccolo Rochet & Co., začala působit v roce 1904 jako rodinná společnost na výrobu kožených pásků na hodinky.
Již tedy přes sto let se tato firma drží na předních pozicích trhu a jejich řemínky jsou uměleckým dílem. Svým výtvorům dávají nejen tělo, ale vtiskávají jim i duši a ty pak tvoří doslova živoucí bytost.

Už od svého vzniku si společnost především zakládá na kvalitě ruční práce a vybraných materiálech – nejlepší hovězí, ale i aligátoří, hadí a ještěrčí kůže Vám zaručí pocit jedinečnosti a originality. Společně s již zmiňovanou ruční prací, zahrnující přibližně 60 přesných úkonů, garantují materiály komfortní, vysoce odolný a kvalitní a jednoduše nadčasový produkt.

Katalogy společnosti ZRC nabízí mnoho a mnoho kolekcí opasků od klasických základních kusů, přes speciální edice pro letecké nebo námořní hodinky, kolekce Adaptables -  na míru pro světoznámé značky – Breitling, Tag Heuer, Bell & Ross, Cartier a mnoho dalších zvučných jmen, až po naprosto raritní a bezpochyby luxusní kousky.  Pokud byste si ani přesto nevybrali řemínek na své hodinky, mistři ve svém oboru Vám vytvoří vysněný kousek podle Vašich přání. Barev a materiálů je v nabídce opravdu nepřeberné množství.

No dobrá, to je sice všechno pěkné, ale takováhle legrace taky něco stojí, říkáte si. Podle dosavadního popisu to vypadá, že se jedná o značku pro pár vyvolených milionářů, že?

Máme pro Vás dobrou zprávu!
V naší nabídce máme zařazeno mnoho řemínků od firmy ZRC a díru do kapsy Vám jistojistě neudělají. Cena těch nejzákladnějších kožených a nylonových řemínků začíná již okolo 300 korun a ty o něco dražší a kvalitnější seženete u nás do tisícovky. Jedná se však vždy o kvalitní práci firmy s ohromnou tradicí a kdo by nechtěl zažít pocit přístupného luxusu.
S pásky ZRC rozhodně vedle nešlápnete, můžete se na ně 100% spolehnout a Vaše hodinky budou ještě krásnější. Hodinky s takovým řemínkem nejdou jen tak přehlédnout, to se vsaďte!
 

Autor Článku Filip Šinákl

Zpět