Zeppelin ocelový řemínek Mesch Milanese

Kód: 3570
Novinka
Značka: Zeppelin
1 560 Kč / ks 1 289 Kč bez DPH
Skladem

Elegantní řemínek značky Zeppelin. Je vyroben v kombinaci kartáčované a leštěné oceli. Tloušťka tahu je 4 mm. Maximální délka je 177 mm. Je vhodný pro většinu hodinek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

K dispozici je v šířkách: 22  mm
Délka řemínku: 177 mm; možnost úpravy délky odebráním článků
Síla řemínku: 4 mm

Materiál řemínku: Ušlechtilá nerezová ocel, kombinace leštěných a kartáčovaných povrchů

Ke všem řemínkům dodáváme zdarma stěžejky příslušné délky. 

Budete potřebovat zkrátit řemínek? Stačí, když nám napíšete do poznámky k objednávce obvod vašeho zápěstí a délku hodinek od stěžejky ke stěžejce. Zakoupený tah upravíme na příslušnou délku. Již žádné další výdaje. 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ocelové řemínky
Záruka: 2 roky
BARVA: Stříbrná
ŠÍŘKA PÁSKU: 22 mm
Délka pásku: Prodloužená
Materiál: Ocel

Pánské hodinky Zeppelin navazují svým stylem na tradici německých vzduchoplavců. Vzducholodě od začátku své existence přitahovaly pozornost desítek tisíc lidí pro svou nadčasovost. V tomto odkazu pokračuje německý výrobce hodinek POINT tec, který značku Zeppelin vrátil zpět na hodinářské nebe. Od samého začátku si tato společnost kladla za cíl, vytvářet hodinky, které by vynikly díky jejich jedinečnému, nadčasovému, designu, vynikajícímu poměru ceny a výkonu a vysoké kvalitě výrobků, které nesou označení MADE IN GERMANY.

Cesta vzducholodí byla vždy nejvýznačnějším uměním cestování. I dnes neztrácí fascinaci. Podstata pokračuje dnes s naší kolekcí hodinek Zeppelin, která nabízí vynikající technické zpracování a nadčasovou eleganci.

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář