Phoibos Reef Master PY016C + Dárek k objednávce

Kód: AD43252
Značka: Phoibos
6 650 Kč / ks 5 496 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.6.2021

Ozdobte své zápěstí hodinkami, které nejsou pouhým "časostrojem", ale skutečným šperkem, kterým se můžete hrdě chlubit. Zároveň s těmito hodinkami ukážete svému okolí svou dobrodružnou povahu a lásku k moři. Phoibos Reef Master nenechají nikoho na pochybách, že jste skutečným znalcem, který pro svůj život hledá jen to nejlepší. Charakter hodinek odkazuje k přímořskému životu a podtrhuje živelnou povahu svého majitele.

Díky vodotěsnosti 30 ATM se nemusíte bát ani vodních dobrodružství, a design těchto hodinek vám umožní zazářit také na společenských událostech. Výrazné ocelové pouzdro ukrývá strojek Seiko SII NH35A, ciferník s technologií podsvícení Super-LumiNova BGW9 je chráněn safírovým sklíčkem, a sportovně-elegantní vzhled ideálně dotváří gumový či kožený řemínek. S těmito hodinkami si svůj čas skutečně užijete.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POUZDRO

Průměr: 42 mm bez korunky
Výška: 14 mm
Délka:  48 mm

Materiál: Ušlechtilá nerezová ocel 316L
Vodotěsnost: 30 ATM
Luneta: Otočná luneta s keramickou vložkou, 120 kliknutí 
Korunka: Šroubovací

STROJEK

Značka: Seiko
Typ: Automat
Kalibr: SII NH35A
Funkce: Klasické zobrazení času a data, hacking
Rezerva chodu: 41 hodin 
Frekvence: 21600 bph

SKLÍČKO

Materiál
: Safír s antireflexní vrstvou
Tvar: Rovný

CIFERNÍK

Barva: Černá
Luminiscence: Super-LumiNova BGW9, 15 vrstev

ŘEMÍNEK

Materiál: Kožený + gumový
Barva: Černá
Šířka:
 20 mm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Phoibos
Záruka: 2 roky
VELIKOST POUZDRA: Střední (38-42 mm)
Pohon: Automatický
Barva ciferníků: Černá
Barva řemínku: Černá
Funkce: Luminiscence
Luminiscence: Ano
Materiál pouzdra: Nerezová ocel
Materiál řemínku: Kůže, Pryž
? Materiál sklíčka: Safír
? Tvar pouzdra: Oválný
VODOTĚSNOST: 300M - hlubinné potápění

Značka hodinek PHOIBOS vyvíjí vysoce kvalitní hodinky používající výhradně švýcarské a japonské značky strojků. Jsou vyráběny tak, aby odolaly nejnáročnějším podmínkám v reálném světě. Každá péče je věnována tomu, aby hodinky splňovaly nejvyšší standardy před tím, než opustí dílnu výrobce.

PHOIBOS Diver jsou neobyčejné potápěčské hodinky – ve vodě i mimo ni fungují perfektně. Můžete s nimi plavat, potápět se nebo provozovat jakékoli jiné vodní sporty. Mají voděodolnost 30 ATM (tzn. vydrží 300 m pod vodou) a překvapí vás mimořádnou luminiscencí Super-Luminova. Díky ní je čas jasně čitelný i při potápění v jeskyních nebo ve větších hloubkách.  
 
Provedení hodinek PHOIBOS Diver je založené na masivním ocelovém tahu, řemínku s překlápěcí sponou a bezpečnostní páčkou na boku. Fenomenální design doplňuje klasické zobrazení času – centrální vteřinovka a datumovka na pozici 3. Jednoduše, ve vodě nebo na souši – při jakékoli aktivitě budete vypadat dobře. 

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář