Vážení zákazníci, chceme vás ujistit, že náš e-shop a doručování zásilek funguje nadále bez omezení.  Zboží expedované z našeho skladu je nezávadné a nebylo v kontaktu s nakaženými osobami. Také jsme provedli preventivní opatření ke zvýšení hygienických podmínek na našem skladě. 

Geckota K1 01 Swiss Eta 2824-2 Vintage + + Prodloužená záruka 3 roky + 1 měsíc na vrácení

Kód: 1954
Limited!
11 090 Kč / ks 9 165 Kč bez DPH
Na dotaz

Oblíbené letecké hodinky K-01 v novém provedení se švýcarským automatickým strojkem ETA. Jedná se již o sedmou generaci vzoru K-01. Všechny vzory jsou jako vždy vyrobeny v omezených sériích pro zachování kvality a exkluzivity

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ručičky: Pro každou z verzí A a B (navigátor) byly navrženy rozdílné vzory ručiček. U vzoru A dominuje ostré mečovité provedení, u vzoru B je nepřehlédnutelná protažená minutová ručička. U vzorů s modrými ručičkami se nejedná o barvení, ale metalurgické zpracování barevného odstínu.

Ciferník: Pro tisk indexů bylo použito nejmodernější technologie, která garantuje přesnost a perfektní kontrast jednotlivých kontur. Pro tisk indexů byla vybrána SuperLuminova, která dokáže zajistit čitelnost i v horších světelných podmínkách. 

Strojek: Pro tak vysokou úroveň zpracování bylo potřeba vybrat odpovídající strojek, z toho důvodu bylo rozhodnuto použít švýcarský kalibr ETA 2824-2, který splňuje podmínky pro spolehlivost a dlouhou životnost. 

POUZDRO

Průměr: 40 mm bez korunky
Výška/délka: 11,9 mm; 49,5 mm

Materiál: Ušlechtilá nerezová ocel 316L
Dýnko: Šroubovací
Korunka: Šroubovací s dvojitým těsněním; průměr 9 mm

Vodotěsnost: 10 ATM

STROJEK

Značka: ETA Swiss

Typ: Automat
Funkce: Hacking vteřinové ručičky

Kalibr2824-2
Přesnost stojku-10/+20 sekund za den
Rezerva chodu: 38 hodin

SKLÍČKO

Materiál:
Safírové s antireflexní vrstvou
Síla: 2,3 mm

Tvar: Rovný, s fazetou

CIFERNÍK

Klasické pilotní - navigátor, číslice v retro provedení staré Rádium
Barva: Černá

LuminiscenceSuperLuminova - Old Radium 

ŘEMÍNEK

Šířka: 20 mm
Materiál: Kůže
Barva: Hnědá  

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pilot
Záruka: 3 roky
VELIKOST POUZDRA: Střední (38-42 mm)
Pohon: Automat
? Barva ciferníků: Černá
Barva řemínku: Hnědá
Funkce: Luminiscence
Luminiscence: Ano
Materiál pouzdra: Nerezová ocel
Materiál řemínku: Kůže
? Materiál sklíčka: Safír
? Tvar pouzdra: Kulatý
VODOTĚSNOST: 100M - plavání

Do nejmenších detailů propracovaný design ciferníčků. Mimořádná kvalita a odolnost pouzder a safírových sklíček. Spolehlivost a nadčasové zpracování. Vyšší světelnost luminiscence a speciální sklíčka s fazetou. To jsou jen některé z vlastností, kterými značka Geckota oslovuje své zákazníky již od svého založení v roce 2010.

Značka Geckota je dílem Jona Quinna, který ve svém volném čase studoval výrobu hodinek. Jeho záliba ho zavedla až k myšlence začít hodinky vyvíjet a prodávat za rozumnou cenu, a tak začal v roce 2010 pod názvem Geckota vyrábět svou vlastní řadu unikátních hodinek. Kromě jedinečných samotných hodinek se u značky Geckota můžete spolehnout také na unikátní luxusní řemínky švýcarské, německé nebo italské výroby, které najdete také u jiných renomovaných hodinářských značek.

Naše společnost je oficiálním Evropským prodejcem a výhradním dovozcem pro Českou republiku. Po uvedení na trh v roce 2014 si získaly hodinky rychle oblibu spokojených zákazníků. Od té doby se počet jejich majitelů a fanoušků několikanásobně zvýšil.

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář