Luminox 3501.GOLD.SET - Limitovaná edice 1618 kusů – 3 roky záruka, 30 dní na vrácení + Multifunkční karta do peněženky

Kód: 979/31
Limited!
Značka: Luminox
12 790 Kč / ks 10 570 Kč bez DPH
6-8 týdnů
Můžeme doručit do:
24.8.2020

Představujeme vám NOVINKU - potápěčské hodinky Luminox 3501 Gold z limitované edice 1618 kusů v černozlatém provedení. Zlatá barva byla vybrána, protože je spojována s úspěchem – nejvyšší medaile, ceny, oslavy moci a trofeje. U elitní jednoty NAVY SEALS ozdobuje zlatá barva pruhy a znaky hodnosti na uniformách. Zlato symbolizuje úspěch, sílu a moc. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model Luminox 3501 disponuje vodotěsností 200M, bezpečně se tak můžete věnovat i profesionálnímu hlubinnému potápění. Pro ty, co tuto vlasnost ocení se  bude bezpochyby hodit i jednosměrně otočná luneta s tritiovým bodem. Mezi další funkce patří stopky a ukazatel data. Tritiová luminiscence těchto hodinek vám zajistí svítivost ve tmě, bez jakéhokoliv nasvěcování, až po dobu 25 let. 

Proč 1.618 kusů?
1,618 je celé číslo ekvivalentní phi, také známé jako zlatý poměr a zlatý řez. Všechny aspekty designu se spoléhají na proporci, zejména hodinky, a designéři společnosti Luminox používají tento zlatý poměr při vývoji nových modelů. Použití tohoto zlatého podílu dělá věci estetičtěji, protože se často vyskytuje v kráse přírody.

POUZDRO

Průměr: 45 mm bez korunky; 
Výška: 13 mm
Dýnko: Šroubované

MateriálKarbon
Vodotěsnost: 20 ATM
Luneta: Jednosměrně otočná, minutová

STROJEK

Značka: Ronda
Typ
Quartz

Funkce: Klasické zobrazení času, datum


SKLÍČKO

Materiál
: Tvrzený minerál K1
Tvar: Rovný

CIFERNÍK

Barva: Černá   
LuminiscenceLLT, vydrží 25 let

ŘEMÍNEK

Šířka: 24 mm
Materiál: Nylon a pryž
Barva: Černá 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sea
Záruka: 3 roky
VELIKOST POUZDRA: Větší (43-46 mm)
Pohon: Quartz
? Barva ciferníků: Černá
Barva řemínku: Černá
Funkce: Datumovka, Luminiscence
Luminiscence: Ano
Materiál pouzdra: Karbon
Materiál řemínku: Nylon, Pryž
? Materiál sklíčka: Minerál
VODOTĚSNOST: 200M - potápění

Historie této značky se začala psát v roce 1989 ve Švýcarsku. To, co ji odlišuje od ostatních, je unikátní technologie podsvícení LLT. Žádné externí nasvícení předem, žádné mačkání tlačítek. Hodinky Luminox prostě svítí pořád, bez přestání. A vydrží to neuvěřitelně dlouho – až 25 let.

Toho si samozřejmě brzy všimli v armádě. Pro tyto účely byly hodinky přímo předurčeny. Můžete se v noci brodit bahnem, plazit trávou nebo sedět za kokpitem stíhačky, tyhle hodinky vás prostě nezradí. Hodinky Luminox proto nosí nejen vojáci Navy SEALs amerického námořnictva, ale i piloti či další příslušníci elitních složek různých armád po celém světě. Jsou oblíbené všude tam, kde je využit jejich potenciál – odolnost a čitelnost i za naprosté tmy. V jakýchkoliv podmínkách.

Hodinky se vyrábí v modelových řadách Sea, Air, Land, Space a poté ve speciálních limitovaných edicích.

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář