Sturmanskie Gagarin Vintage 2609/3707128 + + 1 měsíc na vrácení

Kód: AD43404
Limited!
Značka: Sturmanskie
10 790 Kč / ks 8 917 Kč bez DPH
5-7 dnů

Zažijte pocit výjimečnosti s hodinkami, které dobyli vesmír. Hodinky Sturmanskie Gagarin odkazují k obdivuhodnému kroku lidské civilizace, která v roce 1961 vynesla prvního člověka na oběžnou dráhu naší planety. Ruský kosmonaut Jurij Gagarin při tom měl na ruce právě hodinky Sturmanskie

Kromě této nostalgie ale tyto hodinky nabízí také jedinečný design a odolnost. Masivní pouzdro z titanu a minerální sklíčko zaručují, že tyto hodinky jen tak něco nepoškodí, a mechanický strojek 2609 prověřené značky Poljot dodá hodinkám energii, ať se děje cokoliv. S těmito hodinkami nebudete pouze vždy znát přesný čas. Budete jej přímo ovládat silou vesmíru! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

POUZDRO

Průměr: 40 mm bez korunky
Výška: 12 mm
Materiál: Titan
DýnkoTitan
Vodotěsnost: 5 ATM

STROJEK

ZnačkaPoljot
Typ: Mechanický
Kalibr: 2609
Funkce: Klasické zobrazení času
Rezerva chodu: 42 hodin

SKLÍČKO

Materiál - přední: 
Minerální
Tvar: Lehce vypouklý

CIFERNÍK

Barva: Béžová
Luminiscence: Ano

ŘEMÍNEK

Šířka: 20 mm
Máteriál: Kožený 
Barva: Tmavě hnědá 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sturmanskie
Záruka: 2 roky
VELIKOST POUZDRA: Střední (38-42 mm)
Pohon: Mechanický
? Barva ciferníků: Béžová
Barva řemínku: Černá
Funkce: Luminiscence
Luminiscence: Ano
Materiál pouzdra: Titan
Materiál řemínku: Kůže
? Materiál sklíčka: Minerál
? Tvar pouzdra: Kulatý
VODOTĚSNOST: 50M - sprchování

Historie hodinek značky Sturmanskie sahá až do hlubin vesmíru. Byly to právě hodinky této značky, se kterými Jurij Gagarin strávil téměř dvě hodiny v kosmu při obletu naší planety v roce 1961. Jeho hodinky byly vytvořeny tak, aby odolaly nehostinným kosmickým podmínkám. Se stejným přístupem k odolnosti a variabilitě použití se hodinky Sturmanskie vyrábí dodnes.

Dnes tato značka patří ruské společnosti Volmax, která se zrodila v hlavách několika odborníků se zkušenostmi z hodinářské firmy Poljot. Volmax od roku 2000 postupně obnovil výrobu hodinek tradičních značek Aviator, Buran a právě Sturmanskie. Při výrobě hodinek Sturmanskie si Volmax zakládá na odkazu původních hodinek a na této nostalgické vlně staví nejen design hodinek, ale zejména jejich funkčnost a odolnost. Většina hodinek je vyráběna v limitované nebo sběratelské edici, což jen podtrhuje celkovou výjimečnost této značky, jejíž produkty nenosili jen kosmonauti, ale také vojáci a piloti. A stejně jako všichni tito odvážní hrdinové, i vy si můžete pořídit hodinky, které můžete skutečně nosit s hrdostí.

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář