Wreck

3 položek celkem

Máte rádi staré věci, nebo spíše nové věci jejichž design je umně propojen s historií? Nová modelová řada WRECK spojuje záměrně omšelý vzhled a moderní technologie. Záměrem vytvoření hodinek Spinnaker byl především návrat ke kořenům. Vytvoření hodinek, jejichž každý detail je zpracován nástroji, které se používaly v dřívějších dobách. K těmto nástrojům patřil hořák, kyselé koupele a správná míra oxidace, která koresponduje s přírodní tvorbou „opotřebovaných věcí.“ Míru oxidace můžeme vidět například u moře.

Když voda a vzduch působí na kameny, či škeble a působením těchto faktorů vznikají unikátní útvary. Stejně tak vznikly hodinky Spinnaker, hodinky ošlehané vodou a větrem. Pouzdro hodinek je záměrně designově zpracováno tak, aby vypadalo, že jeho povrch je opotřebovaný, zvětralý, prostě poznamenaný časem, stejně jako ciferník, indexy a ručičky.

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení