DOPRAVA A PLATBA

DOPRAVA ČESKÁ REPUBLIKA

  Dopravce Cena  Při nákupu
nad 5 000 Kč  
balikovna Česká pošta 
Balíkovna
89 Kč ZDARMA
CENNEPSANI Česká pošta 
Cenné psaní
99 Kč ZDARMA
BALIK DO RUKY Česká pošta
Balík do ruky 
128 Kč ZDARMA
doporucene Česká pošta
Doporučení psaní
90 Kč ZDARMA
ems Česká pošta 
Expresní přeprava
225 Kč 225 Kč

 

DOPRAVA SLOVENSKO

Dopravce
Cena Při nákupu nad 810 €
doporucene Česká pošta
Doporučené psaní
ZDARMA
BALIK DO RUKY
Česká pošta
Obchodní balík 
15  ZDARMA


DOPRAVA EVROPA

The courier will deliver the goods to your home. The courier will contact you, please always enter your phone number when ordering. Delivery time is 4-7 working days depending on the country of delivery.

Dopravce Země Cena
Logo_Packeta_s.r.o.

Packeta HD

Polsko 10 Euro
SK 18 Euro
HU 20 Euro
DE 21 Euro
Rakousko 16 Euro
Rumunsko 16 Euro
Ukrajina 46 Euro
Spojené království 26 Euro
Irsko 28 Euro
Italie 17 Euro
Franice 26 Euro
Španělsko 29 Euro
Portugalsko 21Euro
Švýcarsko 34 Euro
Slovinsko 22 Euro
Chrorvatko 13 Euro
Řecko 17 Euro
Dánko 26 Euro
Lotyšsko 20 Euro
Litva 18 Euro
Estonsko 21 Euro
Belgie 25 Euro
Nizozemí 25 Euro
Lucembursko 28 Euro
Švédsko 38 Euro
Finsko 41 Euro

 


PODROBNĚJŠÍ INFORMACE

ČESKÁ POŠTA

Zásilky od České pošty můžete sledovat na www.postaonline.cz 

Balíkovna
Vyzvednutí balíku v síti Balíkoven s rychlejším odbavením a možností platby kartou.

Balík do ruky
„Z ruky do ruky.“ Balík vám dojde kamkoli v ČR – obvykle už druhý pracovní den. Až ho dostane Česká pošta, zašle vám SMS nebo e-mail a bude vás informovat o tom, co se s ním děje. Pokud vás Česká pošta nezastihne v místě doručení, uloží vaši zásilku ještě týž den na vaší pobočce pošty, kde zůstane uložena po dobu 7 dnů. V případě, že v této lhůtě balíček nevyzvednete, vrátí se zpět.

EMS
Rychlá přeprava dokumentů a zboží do hmotnosti 20 kg po celém území České republiky. EMS je služba s garantovaným dodáním následující den po dni podání, v pracovní den i v sobotu. 

Cenné psaní
Zásilka k vám bude putovat ve speciálním obalu za zvýšených bezpečnostních podmínek. Rychlá přeprava dokumentů a zboží do hmotnosti 2 kg. Balík dojde kamkoli v ČR – obvykle už druhý pracovní den. 

Doporučené psaní
Zásilka je pojištěna do 880 Kč. Dojde vám kamkoli v ČR – obvykle už druhý pracovní den. 

Cenný balík prioritní do zahraničí
Rychlá a spolehlivá přeprava zboží. Balíky jsou od podání až po dodání sledovány v systému TnT a pošta za ně odpovídá do částky 14 957 Kč. 


MOŽNOSTI PLATBY 

ONLINE PLATBY ThePay.cz
ThePay je český, rychlý internetový platební systém s vysokou úrovní bezpečnosti. Nabízí platby prostřednictvím elektronické peněženky a veškerých nejpopulárnějších platebních metod na českém internetu v rámci jediného uživatelského rozhraní. ThePay je partnerem vaší platby se zárukou důvěryhodného a bezpečného platebního prostředí.

Můžete platit pomocí platebních karet VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro a DinnersClub prostřednictvím ověřeného systému 3D-Secure.

Dále můžete platit přes bankovní aplikace (Česká spořitelna - Platba24, Komerční banka - MojePlatba, Raiffeisenbank - ePlatby, mBank - mPeníze), platby expresním převodem (GE Money Bank, Fio banka, ČSOB, ERA, Sberbank), platby běžným převodem a platby mobilem (MasterCard Mobile, QR).   

 

BANKOVNÍ PŘEVOD
Jakmile potvrdíte objednávku, přijde vám e-mail s variabilním symbolem a údaji, které budete při platbě potřebovat. Když se platba připíše na náš účet, do 24 h expedujeme. Na platbu budeme čekat 1 týden a zboží vám po tu dobu podržíme. Pokud však do té doby objednávku neuhradíte, musíme ji bohužel stornovat.

Pro platby v CZK
2801288090/2010

Pro platby v EUR
2601547457/2010
IBAN : CZ1120100000002601547457
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
 
Banka: 
Fio banka, a.s. 
Millennium Plaza, V Celnici 10
117 21 Praha 1

Platbu v měně EUR zadejte jako SEPA platbu, nikoli jako platbu do zahraničí!

Majitelka účtu
Eva Illésová
Radvánovice 89 
51101 Turnov

PLATBA KRYPTOMĚNOU

Rychlá platba pomocí kryptoměny.

Na konci objednávky budete přesměrováni na platební bránu smluvního partnera k dokončení objednávky. Z principu fungování bitcoinové sítě je platba vyřízena během několika minut. Rychlost platby záleží na výši poplatku síti.

Upozornění:
V případě vrácení zboží bude kupní cena vrácena v českých korunách ve výši uvedené na faktuře. Vrátit kupní cenu v kryptoměně není možné.


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“, eviduje-li poplatník v daném pokladním místě tržby v běžném režimu. Neevidují se úhrady převodem na účet ( v tomto případě i převod na účet prodávajícího v případě dobírky, kdy dopravce - doručovatel vybrané peníze převede na účet prodávajícího) 

 

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář