O NÁS

10 let pomáháme vybírat hodinky, které vám padnou

Jsme česká rodinná firma, která šlape tak dobře jako naše hodinky. Vybíráme pro vás kvalitní kousky, které bychom nejraději nosili sami. Zaměřujeme se především na prodej pánských mechanických hodinek v leteckém a vojenském stylu. V naší nabídce však nechybí ani sportovní, potápěčské, společenské a starožitné kousky. Některé značky najdete pouze u nás. Jsme výhradními prodejci značek Geckota Limited a Phoibos pro celou Českou republiku, značku Tisell nabízíme jako jediní z celé Evropské unie.

Blázni do hodinek jsme u nás všichni, ale tou největší životní vášní jsou pro hlavu naší rodiny - hodinářského mistra Milana. I díky tomu si můžete vybrat ze skutečně jedinečných projektů - originálních hodinek, které jsme vytvořili pouze v jednom provedení. S respektem a úctou k původní historii a jedinečnosti strojků a ciferníků Milan upravuje klasické i starožitné hodinky. Výsledkem jsou vždy do posledního detailu vyladěné hodinky, jediné svého druhu. Spolupracujeme s řadou odborníků a na vaše přání dokážeme zajistit například gravírování, čištění, kompletní opravu či repasování hodinek. 

Za kvalitu hodinek koupených na našem e-shopu ručíme a ke koupi našich speciálních projektů vždy dostanete originální certifikát s podrobným popisem hodinek. Záruční i pozáruční servis je samozřejmostí. Seznamte se s celým rodinným týmem:


Milan Illés:
Servis, odborné poradenství a nákup

Fascinuje mě složitost, která ve mě vyvolává ohromnou úctu k člověku, který dokázal hodinky postavit a pak také opravit. Hodinky jsem obdivoval už od svého mládí, ale nikdy jsem si je netroufl rozebrat s obavou, že by se mi je nepodařilo správně složit zpátky. Až v roce 2008 jsem si splnil svůj sen a za velkého přispění svého kamaráda hodináře, jsem se stal bláznivým provozovatelem internetového obchodu a později i tím, kdo dokázal hodinky nejen rozebrat a poskládat zpět, ale také opravit nebo z nich vytvořit zcela nový kousek.

Rukama mi prošlo již nespočetně různých hodinek a hodinářských skvostů, od rozebrání do posledního šroubku po zajištění nejpřesnějšího chodu strojku a jeho životnosti. Co všechno ještě moje práce obnáší se dozvíte zde.


Mému koníčku propadli i ostatní členové rodiny, především dcera a také manželka bez jejíž podpory by se spousta věcí nepodařila. Nejraději mám mechanické hodinky, které jsem si sestavil sám. Vojenské hodinky se strojkem Hamilton. U těchto hodinek jsem si nechal vyrobit speciální sklíčko se žlutomodrým antireflexem a masivním černým koženým řemínekm. Strojek je z roku 1935 – to je moje srdcovka.

Milan_Illes_2

Eva Illésová: Administrace, expedice

Na hodinkách se mi líbí preciznost. Každý dílek má své přesné místo a fungování strojku je pro mě malým zázrakem. Mimo hodinky mám ráda svět a mapy. Na světě je tolik krásných míst, a tak si téměř každou adresu zákazníka zadávám do map, abych věděla, kde budou naše hodinky tikat a přinášet radost. A co nosím já? Ráda bych od mistra Milana nějaké na míru, ale ten na mě nemá čas, protože uspokojuje především zákazníky :)
 
 
Lucie Illésová: Marketing, odborné poradenství
 
Mám ráda krásný design. Propracovanost ciferníků a mechanických strojků do nejmenších detailů. Hodinek mám ve své sbírce několik, stejně jako ostatní členové naší rodiny. Nejoblíbenější jsou ale starožitné hodinky značky Hamilton z roku 1930. Ty u nás už ale nenajdete. Byl pouze jeden kus :)
 


Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář