O nás

10 let pomáháme vybírat hodinky, které vám padnou

Jsme česká rodinná firma s vášní pro hodinky. Naši zákazníci k nám přicházejí, protože jim záleží na tom, co nosí na zápěstí, stejně jako nám. Rychlost, spolehlivost, preciznost, profesionalita – jsou jen jedny z mála hodnotících slov našich zákazníků ze stovek pozitivních recenzí. Z tohoto důvodu jsou s námi někteří z nich již více než 10 let, a my je rádi považujeme za „přátele podniku“.
 
Jsme autorizovaným a výhradním dodavatelem značek Molnija, Tisell, Geckota Limited, PhoibosStrelaMoscow Classic a Vostok, a můžete si být jisti, že všechny naše hodinky jsou oficiální a za jejich kvalitu ručíme.
 
Díky mravenčí práci hlavy naší rodiny – hodinářského mistra Milana – který respektem a úctou k původní historii a jedinečnosti strojků a ciferníků upravuje klasické i starožitné hodinky, vám můžeme nabídnout skutečné skvosty. Ve spolupráci s dalšími odborníky nabízíme též gravírování, kompletní opravu či repasování hodinek.
 
Přestože vám zde na našem webu nemůžeme nabídnout sklenku dobrého vína, doufáme, že se u nás budete cítit obzvláště vítáni a že si naše kolekce zamilujete. A pokud vám můžeme s něčím pomoci při hledání dokonalých hodinek, neváhejte nás kontaktovat. Budeme rádi.
 
 

Milan_Illes_2_1

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář