Proč nakupovat právě u nás?


Jsme rodinná firma

Jsme blázni do hodinek a naším posláním je nabízet zajímavé produkty vysoké kvality za dostupnou cenu. Hodinky pro nás znamenají daleko více než jen obchod. Je to odkaz, který jako rodina společně budujeme již druhé desetiletí. Protože ctíme hodinářské řemeslo, prodáváme v zásadě jen to, co bychom si sami koupili. Pečlivě dbáme na to, aby se každému dostalo té nejlepší možné péče. Proto se na nás každý zákazník může obrátit doslova s čímkoliv.


Spokojenost zákazníků

Díky spokojenosti zákazníků jsme od největšího srovnávače cen na českém internetu Heureka získali prestižní certifikát „Ověřeno zákazníky“. Naši zákazníci hodnotí náš e-shop, kvalitu komunikace i dodací lhůtu pěti hvězdičkami z pěti. 100% zákazníků by doporučilo náš obchod svým známým a našim cílem je, aby tomu tak zůstalo.

HEUREKA  Zákazníci nás mají rádi


Bezpečné a rychlé doručení

Pečlivě zabalené produkty vám budou doručeny jedním z ověřených dopravců na území Čech, Slovenska a Francie. Jaký způsob doručení i platby zvolíte, je jen na vás. Své hodinky tak můžete mít na ruce už následující den po vyřízení – dokonce i o víkendu. Při nákupu nad 5 000 Kč máte navíc dopravu po celé České republice zcela zdarma. Platba je provedena nejbezpečnější možnou cestou – dobírkou, převodem, prostřednictvím služby PayPal či online platební kartou ověřeného systému 3D Secure ThePay.cz. Vaše finance jsou tím pádem v naprostém bezpečí. Na výměnu či vrácení zboží je lhůta 14 dní. U nás nakupujete bez starostí.


Výhradní zastoupení značek pro ČR a EU

Při hledání kvality nám kompromisy nestačí. Spokojenost zákazníků je pro nás tím nejdůležitějším. Chceme tedy vědět, že se jim dostává těch nejlepších produktů za rozumné peníze. Když za to značka stojí, a přesto není na českém trhu dostupná, nedržíme se zpátky. Naopak. Uděláme vše pro to, abychom jí osobně představili. Přesvědčte se sami. Jsme výhradními prodejci značek Geckota Limited a Phoibos pro celou Českou republiku. Značku Tisell dokonce nabízíme jako jediní z celé Evropské unie.

Gravírování a personalizace

K hodinkám, stejně tak jako k zákazníkům, přistupujeme individuálně. Není tedy výjimkou, že u nás naleznete modely, které jsou absolutním světovým unikátem. Některé typy rovněž personalizujeme dle požadavků zákazníka. U vybraných artiklů si tedy můžete vybrat dokonce i z 15 barevných kombinací. Nabízíme i možnost ručního gravírování diamantovým hrotem na bok či zadní stranu pouzdra nových i již zakoupených hodinek. Zkrátka jsme ideální volbou i pro ty, co touží po naprosté jedinečnosti.


Vlastní hodinář

Hodinky nejen prodáváme. Doslova jimi žijeme. A to platí dvojnásob pro našeho hodinářského mistra Milana, který se našim zákazníkům poctivě věnuje na plný úvazek. Milan poskytuje vše od odborného poradenství, přes opravu až po seřízení. Zákazníci se tak mohou těšit z kompletního hodinářského servisu. Pro našeho mistra je hodinářství vášní a splněným snem. Vše, co vyjde z pod jeho rukou, stojí za to.


Víme, co prodáváme

Všechny hodinky v naší nabídce prochází důkladným testováním na profesionálním multifunkčním vibrografu. Kontrolujeme vše zásadní, včetně specifických funkcí jednotlivých modelů. Díky tomu si můžeme být jistí, že každé hodinky, co vypustíme do světa, disponují přesně takovými vlastnostmi, za které si zaplatíte. Protože ale víme, že skutečnost se od očekávání mnohdy liší, nenecháváme náhodě ani testování v reálných podmínkách. Spolupracujeme s reportérem TV Nova Alešem Vašíčkem, který naše hodinky podrobuje nemilosrdnému prostředí pouště, pralesa, či kanceláře. Za každý produkt, který opustí náš sklad se můžeme osobně zaručit.

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář