Hodnocení obchodu

Náš obchod získal díky spokojenosti ověřených zákazníků certifikát Ověřeno zákazníky
Recenzi na tento obchod mohou psát pouze ověření zákazníci - tím máte jistotu pravdivosti recenzí.

Hodnocení lze učinit vyplněním dotazníku spokojenosti, který zákazníkům přijde po nákupu.         

 

Obchod má dobrou nabídku hodinek a doplňků k nim. Komunikace s ním je výborná, objednávka mi byla doručena rychle a objednané hodinky byly zabalené bezpečně. Obchod můžu vřele doporučit

Velmi rychlé a vstřícné jednání majitelů firmy. Přehledné webové stránky. Hodinky přišly dokonale a bezpečně adjustovány (zabaleny), tedy v naprostém pořádku. Byl jsem velmi, velmi spokojen. Nebyla to moje první zkušenost a koupě u této firmy Nejpanské... a doufám, že nebude ani poslední!
Nevýhod si nejsem vědom a tak to snad zůstane.

Vynikající internetový obchod se zajímavými a cenově dostupnými modely pánských hodinek s perfektními a komplexními hodinářskými službami. Vřele doporučuji!

Nakupovala jsem poprvé, se zbožím jsem spokojena. Líbí se mi podrobný popis a mnoho fotek u produktů.

Mirek Koryta - 100% Snímek obrazovky 2020-06-23 v 12.24.37

Velmi dobrý obchod , který mi vyšel ve všem vstříc. Jsou velmi ochotný a dokonce mi zapůjčili náhradní pásek jen na čestné slovo. Všem doporučuji tento obchod, z osobní zkušenosti vím že poctivost se už dnes moc nenosí, ale tento obchod opravdu je spolehlivý a na velmi dobré odborné úrovni.
Za mne 1A.

Pavel - 100% Snímek obrazovky 2020-06-23 v 12.24.37

Dobrá nabídka různých i málo známých značek hodinek.Přitom myslím že hodně kvalitních jako Tisell které jsem si pořídil já.Doporučuji všem kdo shání kvalitní hodinky za dobrou cenu.Děkuji obchodu jsem moc spokojen.
S pozdravem Pavel.

Gogoš - 100% Snímek obrazovky 2020-06-23 v 12.24.37

Naprostá spokojenost. Skvělý přístup personálu při telefonickém upřesňování (všimli si sami, že druhý pásek k hodinkám jsem objednal s mylně udanou šířkou). Druhý den po úhradě jsem hodinky, vč.návodu a záručního listu, perfektně zabalené, obdržel balíkem na poštu. 

Další hodnocení od našich zákazníků >

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář