Luxusní kapesní hodinky Moeris Grand Prix z let 1960-1970
Kód: 41097Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodané hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| Rozměr pouzdra: | Velké (47 mm a více) |
| Barva ciferníků: | Bílá |
| Materiál pouzdra: | Nikl |
| ? Tvar pouzdra: | Kulatý |
| Styl: | kapesní |
| Určení: | Pánské |
| ? Průměr: | 40 mm |
| ? Síla: | 8,4 mm |
| ? Pouzdro: | Obecný kov, zlacení |
| ? Barva ciferníku: | Zlatá |
| ? Materiál číselníku: | Plech |
| ? Ručičky: | Zlacené |
| ? Materiál sklíčka: | Akryl |
| ? Pohon: | Mechanický |
| ? Kalibr: | PESEUX 7040, Incabloc |
| ? Frekvence: | 21 600 A/h |
| ? Rezerva chodu: | 44 hodin |
| ? Materiál řetízku: | Zlacený obecný kov |
| ? Délka řetízku: | 250 mm |
| ? Stav: | Strojek plně funkční, kompletně servisovaný |
| Položka byla vyprodána… | |






Milan Illés
