Molnija - Sovětské hodinky 1965-1970
Kód: 29494Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodané hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| Rozměr pouzdra: | Větší (43-46 mm) |
| Barva ciferníků: | Bílá |
| Barva řemínku: | Hnědá |
| Materiál pouzdra: | Nerezová ocel |
| Materiál řemínku: | Kůže |
| Materiál sklíčka: | Minerál |
| ? Průměr pouzdra: | 43 mm |
| ? Výška pouzdra: | 11 mm |
| ? Materiál pouzdra: | Nerezová ocel |
| ? Materiál sklíčka: | Minerál |
| ? Ciferník: | Nový - Kvalitní tamponový tisk, černé ručičky, stříbřité číslice s jemnou luminiscencí |
| ? Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| ? Strojek: | Molnija 3602, 18 jewels Molnija 3602, 18 jewels (záruka 12 měsíců, strojek 1965-1970) |
| ? Rezerva chodu: | 30 hodin |
| ? Šířka řemínku: | 22 mm |
| ? Materiál řemínku: | Kůže |
| ? Barva řemínku: | Hnědá, možná výměna na přání |
| Položka byla vyprodána… | |






Milan Illés
