Omega 1923-1924 / Limitovaná edice 1 kus
Kód: 30037Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodané hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| Rozměr pouzdra: | Větší (43-46 mm) |
| Barva ciferníků: | Béžová |
| Barva řemínku: | Černá |
| Materiál pouzdra: | Nerezová ocel |
| Materiál řemínku: | Kůže |
| Materiál sklíčka: | Minerál |
| ? Průměr pouzdra: | 46 mm |
| ? Výška pouzdra: | 13 mm |
| ? Materiál pouzdra: | Nerezová ocel |
| ? Materiál sklíčka: | Minerál |
| ? Materiál ciferníku: | Plech |
| ? Barva ciferníku: | Béžová |
| ? Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| ? Strojek: | Omega 18 SPB, 15 kamenů, frekvence 18000 A/H, výrobce neuváděl rezervu nátahu, vlásek Brequet, sériové číslo: 6375816 |
| ? Šířka řemínku: | 20 mm |
| ? Materiál řemínku: | Kůže |
| ? Barva řemínku: | Černá, možná výměna na přání |
| Položka byla vyprodána… | |
Značka Omega dnes představuje skutečnou legendu v hodinářském oboru. Tato švýcarská firma byla založena již v roce 1848, kdy u jejího zrodu stál Louis Brandt. Během krátké doby si hodinky této značky vysloužily pozornost celého světa, což vyvrcholilo dodávkami hodinek Britskému královskému letectvu (RAF) a oficiálním měřením času na olympisjkých hrách. Hodinky Omega se staly skutečně hvězdnými, když s modelem Speedmaster na zápěstí vstoupil Buzz Aldrin v roce 1969 na Měsíc.
Omega spolu s dalšími značkami Rolex nebo Breitling patří mezi nejznámější hodinky na světě a hrdě pokračuje v tradici a kvalitě švýcarských hodinářských mistrů. V naší nabídce najdete především starožitné hodinky této značky, u kterých můžete obdivovat nadčasový design a skutečnou historickou hodnotu.






Milan Illés
