Původně kapesní hodinky CHRONOMETRE Swiss
Kód: 39083Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodané hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| Rozměr pouzdra: | Velké (47 mm a více) |
| Barva ciferníků: | Bílá |
| Barva řemínku: | Hnědá |
| Materiál pouzdra: | Nerezová ocel |
| Materiál řemínku: | Kůže |
| Materiál sklíčka: | Minerál |
| Určení: | Pánské |
| ? Průměr pouzdra: | 47 mm bez korunky |
| ? Výška pouzdra: | 15 mm |
| ? Délka pouzdra: | 55 mm |
| ? Materiál pouzdra: | Nerezová ocel - nový |
| ? Dýnko: | S průhledem na strojek |
| ? Materiál číselníku: | Smalt |
| ? Ručičky a indexy: | Zlacené |
| ? Vodotěsnost: | Ne |
| ? Barva ciferníku: | Bílá |
| ? Materiál sklíčka: | Minerální |
| ? Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| ? Strojek: | Švýcarský zlacený strojek 15 jewels |
| ? Rezerva chodu: | Neměřena |
| ? Materiál řemínku: | Kůže |
| ? Barva řemínku: | Tmavě hnědá |
| ? Šířka řemínku: | 22 mm |
| Položka byla vyprodána… | |






Milan Illés
