Starožitné hodinky Poljot De Luxe 1970-1980
Kód: 29497Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodané hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| Rozměr pouzdra: | Malé (do 37 mm) |
| Barva ciferníků: | Černá |
| Barva řemínku: | Černá |
| Materiál pouzdra: | Nerezová ocel |
| Materiál řemínku: | Nerezová ocel |
| Materiál sklíčka: | Minerál |
| ? Průměr pouzdra: | 35 mm bez korunky |
| ? Výška pouzdra: | 7 mm |
| ? Délka pouzdra: | 43 mm |
| ? Materiál pouzdra: | Nerezová ocel |
| ? Materiál sklíčka: | Akryl |
| ? Ciferník: | Stříbřitá |
| ? Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| ? Strojek: | Poljot 2209 - zlacené provedení |
| ? Stav: | Funkční, strojek je po důkladném kompletním servisu a seřízení |
| ? Rezerva chodu: | 32 hodin |
| ? Šířka řemínku: | 18 mm |
| ? Materiál řemínku: | Kůže |
| ? Barva řemínku: | Černá |
| Položka byla vyprodána… | |
Poljot je značka ruských hodinek, které vyráběla od roku 1964 továrna First Moscow Watch Factory. Dnes tato značka patří ruské společnosti MakTime Watch Factory. V důsledku dlouhodobé strategie stanovené v roce 2000 se společnost MakTime stala v roce 2007 jednou ze třech nejlepších společností v ruském hodinářském průmyslu. V roce 2005 společnost koupila linku na výrobu jednoho z nejznámějších kalibrů Poljot 3133. Při výrobě hodinek Poljot si společnost zakládá na odkazu původních hodinek. A na této nostalgické vlně staví nejen design hodinek, ale zejména jejich funkčnost a odolnost.






Milan Illés
