Starožitné hodinky Prim Elton automatic z roku 1993
Kód: 30937Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodané hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| Rozměr pouzdra: | Malé (do 37 mm) |
| Barva ciferníků: | Béžová |
| Barva řemínku: | Hnědá |
| Materiál řemínku: | Kůže |
| Materiál sklíčka: | Akryl |
| ? Průměr pouzdra: | 36 mm bez korunky |
| ? Výška pouzdra: | 13 mm |
| ? Délka pouzdra: | 41 mm |
| ? Materiál pouzdra: | Obecný kov - chromovaná úprava |
| ? Dýnko: | Nerezová ocel |
| ? Luneta: | Obousměrně otočná - nová |
| ? Vodotěsnost: | Ne |
| ? Korunka: | Nová |
| ? Barva ciferníku: | Černá |
| ? Luminiscence: | Ano - ručičky |
| ? Ručičky: | Bílé |
| ? Materiál sklíčka: | Akryl – nové |
| ? Pohon: | Automat |
| ? Strojek: | Prim, kalibr 96 |
| ? Rezerva chodu: | Až 40 hodin (u nového stojku) |
| ? Stav: | Funkční, strojek je po kompletním servisu a seřízení |
| ? Šířka řemínku: | 18 mm |
| ? Materiál řemínku: | Plast |
| ? Barva řemínku: | Černá |
| ? Prim typové označení: | 69 616 1 |
| Položka byla vyprodána… | |
Prim Elton je tradiční česká značka, jejíž kořeny sahají až do roku 1949. Od samého počátku se firma zaměřovala na výrobu náramkových a kapesních hodinek, a záhy se stala velmi oblíbenou u veřejnosti. Dodnes je tato značka ve svém oboru vyhlášená jak v ČR, tak na Slovensku.
My tuto značku a její historii milujeme také a s respektem k původnímu řemeslu vdechujeme těmto hodinkám nový život. Zakoupíte tak u nás starožitné hodinky značky PRIM, které prošly kompletní renovací a jsou tak připravené být vašim parťákem v čase.






Milan Illés
