Starožitné švýcarské hodinky Silvana 1935-1940
Kód: 30583Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodané hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| Rozměr pouzdra: | Malé (do 37 mm) |
| Barva ciferníků: | Béžová |
| Barva řemínku: | Stříbrná |
| Materiál pouzdra: | Obecný kov |
| Materiál řemínku: | Nerezová ocel |
| Materiál sklíčka: | Akryl |
| ? Průměr pouzdra: | 31 mm bez korunky |
| ? Výška pouzdra: | 9,2 mm |
| ? Materiál pouzdra: | Obecný kov |
| ? Dýnko: | Nerezová ocel |
| ? Barva ciferníku: | Béžová |
| ? Stav ciferníku: | Odpovídá používání a stáří. Ručičky jsou ocelové v modré barvě |
| ? Materiál sklíčka: | Akryl |
| ? Pohon: | Mechanický |
| ? Strojek: | Swiss, kalibr 900, 15 jewels |
| ? Stav: | Funkční, strojek je po kompletním servisu a seřízení |
| ? Funkce: | Zobrazení času |
| ? Šířka řemínku: | 16 mm |
| ? Materiál řemínku: | Hodinky mají pevné stěžejky. Pásek musí být průvlekový, k hodinkám je upraven kovový tah |
| ? Barva řemínku: | Stříbrná |
| Položka byla vyprodána… | |






Milan Illés
