Stříbrné dámské kapesní jednoplášťové hodinky se smaltovaným ciferníkem
Kód: 35460Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodané hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| Rozměr pouzdra: | Velké (47 mm a více) |
| Barva ciferníků: | Bílá |
| Materiál pouzdra: | Stříbro |
| Materiál sklíčka: | Minerál |
| ? Tvar pouzdra: | Kulatý |
| Styl: | kapesní |
| Určení: | Pánské |
| ? Průměr pouzdra: | 31,5 mm |
| ? Výška pouzdra: | 11,6 mm |
| ? Materiál pouzdra: | Stříbro |
| ? Materiál korunky: | Mosaz |
| ? Barva ciferníku: | Bílá |
| ? Materiál sklíčka: | Minerál |
| ? Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| ? Strojek: | Švýcarský s válečkovým krokem, přesnost ani rezerva nezjišťována |
| ? Stav: | Hodinky jsou funkční |
| Položka byla vyprodána… | |






Milan Illés
