Unikátní skeletové hodinky Molnija 3602 - ruční práce
Kód: 29404Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodané hodinky k nahlédnutí |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| Rozměr pouzdra: | Střední (38-42 mm) |
| Barva řemínku: | Hnědá |
| Materiál pouzdra: | Nerezová ocel |
| Materiál řemínku: | Kůže |
| Materiál sklíčka: | Minerál |
| ? Průměr pouzdra: | 42 mm |
| ? Výška pouzdra: | 11,3 mm |
| ? Délka pouzdra: | 49,6 |
| ? Materiál pouzdra: | Nerezová ocel - růžové PVD |
| ? Materiál sklíčka: | Safír |
| ? Ručičky: | Originální z 60 let minulého století |
| ? Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| ? Strojek: | Molnija 3602, 18 jewels |
| ? Skeletování: | 400 hodin precizní kompletně ruční práce. Konečná úprava představuje rhodiování a metalurgická úprava šroubků. Dva odstíny jiné pro malé a větší šroubky. |
| ? Rezerva chodu: | 30 hodin |
| ? Šířka řemínku: | 22 mm |
| ? Materiál řemínku: | Speciální kožený olejovaný řemínek |
| ? Barva řemínku: | Hnědá, možná výměna na přání |
| Položka byla vyprodána… | |



.png?6a099c71)


Milan Illés
