Vojenské kapesní hodinky Jaeger-LeCoultre z 2. světové války
Kód: 41070Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodané hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| Rozměr pouzdra: | Velké (47 mm a více) |
| Barva ciferníků: | Černá |
| ? Tvar pouzdra: | Kulatý |
| Styl: | kapesní |
| Určení: | Pánské |
| ? Průměr: | 51,5 mm |
| ? Síla: | 14 mm |
| ? Pouzdro: | Obecný chromovaný kov |
| ? Barva ciferníku: | Černá |
| ? Materiál číselníku: | Plech, původní |
| ? Materiál sklíčka: | Akryl |
| ? Číslo pouzdra: | 132903 |
| ? Pohon: | Mechanický |
| ? Materiál strojku: | Zlacený |
| ? Kalibr: | Jaeger-LeCoultre kalibr 467/2 |
| ? Frekvence: | 18 000 a/h |
| ? Kameny / Jewels: | 15 jewels |
| ? Rezerva chodu: | 39–40 hodin |
| ? Stav: | Strojek plně funkční, kompletně servisovaný |
| Položka byla vyprodána… | |






Milan Illés
