Vezměte to od podlahy. Se změnou času, změňte hodinky.

Když zkusíte říct slovo čas, co se Vám vybaví? Ustálené fráze typu „čas letí,“ nebo „čas jsou peníze?“ Nám se vybaví hodinky, protože čas a hodinky k sobě patří stejně neodmyslitelně jako pero a papír. Jeden bez druhého nedává smysl. Hodinky jsou ukazatelem času, jdou designovým i sportovním doplňkem, jsou součástí naší osobnosti. Určitým způsobem symbolizují to, co se nám líbí a co uznáváme.

zmena-casu

Neméně důležitou informací je, že hodinky jsou nám pomocníkem při změně času, která nastane v noci 25. října a donutí každého z nás posunout své hodinky o hodinu zpět, tedy ze 3:00 na 2:00. Nezáleží na tom, jestli se nám změna času líbí, nebo ne, jestli ji uznáváme, nebo odsuzujeme. Záleží jen na tom, jestli chcete posouvat své staré hodinky, nebo vezmete změnu času od podlahy a pořídíte si s novým časem i nové hodinky. Pokud do toho půjdete, máme pro Vás pár skvělých tipů, a pokud ne, zlobit se na Vás nebudeme.


V hlavní roli elegance a klasika

Pokud jste vyznavačem nadčasové klasiky a jednoduché elegance, určitě  Vám doporučujeme hodinky Zeppelin 7656-5 LZ 127 Graf. Jsou precizně zpracované s automatickým strojkem, který můžete sledovat sklíčkem na zadní straně pouzdra. Tyto hodinky  jsou vhodné pro muže, kteří dávají přednost přehlednému ciferníku s velkými číslicemi. 

37013510_1863342170389834_913258202026475520_n


Německá kvalita

Hledáte u hodinek trvalou hodnotu? Zkuste pilotní hodinky Messerschmitt ME-209 s červenými detaily, které dominují celému modelu. Ručičky a indexy jsou dobře viditelné i ve tmě díky luminiscenčnímu nátěru Superluminova.

5298-12


Pro milovníky retra

Rádi se obklopujete věcmi, které jsou tak trochu retro? Nedivíme se Vám. Retro hodinky Spinnaker BRADNER SP-5062-03 mají prostě ten správný šmrnc dávných časů umě propojených s moderními technologiemi. Model vyniká vnitřní otočnou lunetou, jejíž ovládání je ukotveno korunkou na boku pouzdra, odolným safírovým sklíčkem a švýcarskou luminiscencí, která zaručí dobrou viditelnost i ve tmě.

N-BRADNER-SP-5057-03-I


Nenápadné, minimalistické a přesto luxusní

Dáváte přednost nenápadnosti a praktičnosti? Překáží Vám hodinky s velkým ciferníkem při nošení obleku, protože se o ně rukávy neustále zadrhávají? Máme pro Vás řešení. Extra ploché hodinky Junkers 9.16.01.03.M díky výšce 8,2mm hravě schováte pod jakoukoli košili.

Hodinky jsou vyrobeny z nerezové oceli s minimalistickým ciferníkem a quartzovým strojkem. Zvládnou i nepatrný kontakt s vodou, jako je déšť, či mytí rukou.

25835-6_letecke-junkers-hodinky-dessau-9-16-03-04-m-40mm

 

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář