Vážení zákazníci, chceme vás ujistit, že náš e-shop a doručování zásilek funguje nadále bez omezení.  Zboží expedované z našeho skladu je nezávadné a nebylo v kontaktu s nakaženými osobami. Také jsme provedli preventivní opatření ke zvýšení hygienických podmínek na našem skladě. 

Sturmanskie Gagarin Sports 2432-4571789 / Limitovaná edice 2000 kusů + + 1 měsíc na vrácení

Kód: AD43406
Tip Limited!
Značka: Sturmanskie
10 790 Kč / ks 8 917 Kč bez DPH
5-7 dnů
Elegantně sporotvní hodinky Sturmanskie Gagarin Sports 2432-4571789 nabízí vysokou kvalitu díky spolehlivému a léty prověřenému automatickému strojku Vostok 2432, výraznému ocelovému pouzdru a odolnému tvrzenému minerálnímu sklíčku. 
  
Tento model je vyrobený v limitované edici 2000 kusů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Celá modelová řada Gagarin je věnovaná prvnímu kosmonautovi na světě, Juriji Gagarinovi, který uskutečnil let do vermíru 12. dubna 1961 v raketě Vostok. Byl tak symbolicky vybrán automatický stojek značky Vostok. Na ciferníku je zobrazená zeměkoule, kterou Gagarin obletěl za 1 hodinu a 48 minut. Dráha letu rakety kolem zeměkoule je znázorněna ukazatelem času ve formátu 24 hodin. Na zadní straně pouzdra je vygravírovaná planeta země, tak jak jí viděl Jurij Gagarin.
 

POUZDRO

Průměr: 44 mm bez korunky
Výška: 13 mm
Materiál: Ušlechtilá nerezová ocel
DýnkoUšlechtilá nerezová ocel
Vodotěsnost: 10 ATM

STROJEK

ZnačkaVostok
Typ: Automat
Kalibr2432
FunkceKlasické zobrazení času, GTM
Rezerva chodu: 31 hodin

SKLÍČKO

Materiál: 
Minerální

CIFERNÍK

Barva: Modrá
Luminiscence: Ano, superluminova

ŘEMÍNEK

Šířka: 22 mm
Materiál: Kožený 
Barva: Modrá s červeným nebo modrým prošitím.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Gagarin
Záruka: 2 roky
VELIKOST POUZDRA: Větší (43-46 mm)
Pohon: Automat
? Barva ciferníků: Modrá
Barva řemínku: Černá
Funkce: Datumovka, Duální čas / GMT, Luminiscence
Luminiscence: Ano
Materiál pouzdra: Nerezová ocel
Materiál řemínku: Kůže
? Materiál sklíčka: Minerál
? Tvar pouzdra: Kulatý
VODOTĚSNOST: 50M - sprchování

Historie hodinek značky Sturmanskie sahá až do hlubin vesmíru. Byly to právě hodinky této značky, se kterými Jurij Gagarin strávil téměř dvě hodiny v kosmu při obletu naší planety v roce 1961. Jeho hodinky byly vytvořeny tak, aby odolaly nehostinným kosmickým podmínkám. Se stejným přístupem k odolnosti a variabilitě použití se hodinky Sturmanskie vyrábí dodnes.

Dnes tato značka patří ruské společnosti Volmax, která se zrodila v hlavách několika odborníků se zkušenostmi z hodinářské firmy Poljot. Volmax od roku 2000 postupně obnovil výrobu hodinek tradičních značek Aviator, Buran a právě Sturmanskie. Při výrobě hodinek Sturmanskie si Volmax zakládá na odkazu původních hodinek a na této nostalgické vlně staví nejen design hodinek, ale zejména jejich funkčnost a odolnost. Většina hodinek je vyráběna v limitované nebo sběratelské edici, což jen podtrhuje celkovou výjimečnost této značky, jejíž produkty nenosili jen kosmonauti, ale také vojáci a piloti. A stejně jako všichni tito odvážní hrdinové, i vy si můžete pořídit hodinky, které můžete skutečně nosit s hrdostí.

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář