CADISEN C8199 Brown belt + Dárek k objednávce: Vystěžejkovač
Kód: 36552Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HODINKY PODLE STYLU |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Pohon: | Automatický |
| Barva: | Černá |
| Rozměr pouzdra: | Větší (43-46 mm) |
| Barva ciferníků: | Černá |
| Barva řemínku: | Hnědá |
| Funkce: | Luminiscence, Datum |
| Materiál pouzdra: | Nerezová ocel |
| Materiál řemínku: | Kůže |
| Materiál sklíčka: | Safír |
| VODOTĚSNOST: | 200M - potápění |
| Zobrazení času: | Analogové |
| Styl: | sportovní, outdoor |
| Tvar: | Kulaté |
| Určení: | Pánské |
| ? Průměr pouzdra: | 43 mm bez korunky |
| ? Výška pouzdra: | 13 mm |
| ? Materiál pouzdra: | Ušlechtilá nerezová ocel 316L |
| ? Dýnko: | S průhledem na strojek |
| ? Vodotěsnost: | 200 m – 20 ATM |
| ? Barva ciferníku: | Černá |
| ? Materiál sklíčka: | Safír |
| ? Pohon: | Automat s možností ručního nátahu |
| ? Strojek: | Miyota 8215, 21 jewels. Přesnost: -20~+40 sec za den. Vibrace: 21,600 za hodinu. |
| ? Rezerva chodu: | 42 hodin |
| ? Funkce: | Zobrazení času a data |
| ? Luminiscence: | Ano - modrá |
| ? Šířka řemínku: | 24 mm |
| ? Materiál řemínku: | Kůže |
| ? Barva řemínku: | Hnědá |
| Položka byla vyprodána… | |



.png?6a099c71)


Milan Illés
