Celostříbrné dvouplášťové luxusní švýcarské kapesní hodinky
Kód: 40596Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodané hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| Rozměr pouzdra: | Velké (47 mm a více) |
| Barva ciferníků: | Béžová |
| Materiál pouzdra: | Obecný kov |
| ? Tvar pouzdra: | Kulatý |
| Styl: | kapesní |
| Určení: | Pánské |
| ? Průměr: | 49 mm bez korunky |
| ? Síla: | 14,5 mm |
| ? Materiál pouzdra: | Stříbro (70g) |
| ? Materiál ciferníku: | Smalt |
| ? Barva ciferníku: | Bílá |
| ? Materiál sklíčka: | Akryl |
| ? Pohon: | Mechanický |
| ? Strojek: | ETA 6498-1, 17 jewels, 48 hodin rezerva chodu, frekvence 18000 A/H |
| ? Stav strojku: | Strojek je po důkladném kompletním servisu a seřízení |
| Položka byla vyprodána… | |






Milan Illés
