H. Samuel, vojenské hodinky z první světové války, 1914-1918
Kód: 87976Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodané hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| Rozměr pouzdra: | Větší (43-46 mm) |
| Barva ciferníků: | Bílá |
| Barva řemínku: | Černá |
| Materiál pouzdra: | Nerezová ocel |
| Materiál řemínku: | Kůže |
| Materiál sklíčka: | Akryl |
| Zobrazení času: | Analogové |
| Tvar: | Kulaté |
| Určení: | Pánské |
| ? Průměr pouzdra: | 34 mm bez korunky |
| ? Výška pouzdra: | 12 mm |
| ? Materiál pouzdra: | Stříbro |
| ? Ručičky: | Repasované ručičky po renovaci dostaly původní vzhled. |
| ? Materiál sklíčka: | Akryl |
| ? Barva ciferníku: | Bílá |
| ? Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| ? Strojek: | Švýcarský strojek |
| ? Rezerva chodu: | Do 24 hodin |
| ? Stav: | Funkční |
| ? Materiál řemínku: | Kůže |
| Položka byla vyprodána… | |






Milan Illés
