Kapesní hodinky HAVILA Art deco z let 1920-1925 s etují
Kód: 33139Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodané hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| Rozměr pouzdra: | Malé (do 37 mm) |
| Barva ciferníků: | Béžová |
| Materiál sklíčka: | Akryl |
| ? Průměr pouzdra: | 50 mm |
| ? Výška pouzdra: | 14 mm |
| ? Materiál pouzdra: | Ocel |
| ? Barva ciferníku: | Béžová |
| ? Materiál sklíčka: | Akryl |
| ? Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| ? Strojek: | Chronometr, 16 jewels |
| ? Stav: | Hodinky jsou funkční, rezerva ani přesnost neměřena |
| ? Řetízek: | Stříbrný, délka 35 cm |
| ? Váha: | Váha hodinek 80 g, řetěz 25 g |
| Položka byla vyprodána… | |






Milan Illés
