Kapesní hodinky ISKRA 1950–1960
Kód: 39603Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodané hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| Rozměr pouzdra: | Velké (47 mm a více) |
| Barva ciferníků: | Béžová |
| Materiál pouzdra: | Obecný kov |
| ? Tvar pouzdra: | Kulatý |
| Styl: | kapesní |
| Určení: | Pánské |
| ? Průměr: | 49 mm |
| ? Síla: | 11 mm |
| ? Materiál pouzdra: | Obecný kov, chromovaný |
| ? Ručky, indexy: | Zlacené |
| ? Barva ciferníku: | Béžová |
| ? Materiál číselníku: | Plech |
| ? Materiál sklíčka: | Akryl |
| ? Pohon: | Mechanický |
| ? Strojek: | Molnija 3602, strojek byl vyroben v únoru 1956. Provedení se ženevskými pruhy |
| ? Číslo strojku: | 150013 |
| ? Kameny / Jewels: | 17 jewels |
| ? Rezerva chodu: | Neměřena |
| ? Frekvence: | 18000 A/h |
| ? Stav: | Ve velmi dobrém stavu, po kompletním servisu a seřízení |
| Položka byla vyprodána… | |






Milan Illés
