Kapesní švýcarské hodinky Omega 1928-1928
Kód: 34347Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodané hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| Rozměr pouzdra: | Velké (47 mm a více) |
| Barva ciferníků: | Bílá |
| Materiál sklíčka: | Minerál |
| ? Průměr pouzdra: | 49 mm |
| ? Výška pouzdra: | 12 mm |
| ? Materiál pouzdra: | Nikl |
| ? Materiál ciferníku: | Smalt, menší vada nad číslicí 12 |
| ? Barva ciferníku: | Bílá |
| ? Materiál sklíčka: | Minerál |
| ? Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| ? Strojek: | Povrch niklovaný, kalibr 40,6L, 15 jewels, rezerva chodu nezkoušená, přesnost +-10-30s/ den |
| ? Stav: | Hodinky jsou funkční, rezerva ani přesnost neměřena |
| Položka byla vyprodána… | |
Značka Omega dnes představuje skutečnou legendu v hodinářském oboru. Tato švýcarská firma byla založena již v roce 1848, kdy u jejího zrodu stál Louis Brandt. Během krátké doby si hodinky této značky vysloužily pozornost celého světa, což vyvrcholilo dodávkami hodinek Britskému královskému letectvu (RAF) a oficiálním měřením času na olympisjkých hrách. Hodinky Omega se staly skutečně hvězdnými, když s modelem Speedmaster na zápěstí vstoupil Buzz Aldrin v roce 1969 na Měsíc.
Omega spolu s dalšími značkami Rolex nebo Breitling patří mezi nejznámější hodinky na světě a hrdě pokračuje v tradici a kvalitě švýcarských hodinářských mistrů. V naší nabídce najdete především starožitné hodinky této značky, u kterých můžete obdivovat nadčasový design a skutečnou historickou hodnotu.






Milan Illés
