Luxusní švýcarské náramkové hodinky Cortébert 1950-1960
Kód: 40602Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodané hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| Rozměr pouzdra: | Malé (do 37 mm) |
| Barva ciferníků: | Béžová |
| Barva řemínku: | Hnědá |
| Materiál pouzdra: | Zlato |
| Materiál řemínku: | Kůže |
| Materiál sklíčka: | Akryl |
| ? Průměr pouzdra: | 36 mm bez korunky |
| ? Výška pouzdra: | 9,3 mm |
| ? Materiál pouzdra: | Obecný kov - pozlacené (růžové zlato), |
| ? Dýnko: | Ocelové |
| ? Vodotěsnost: | Ne |
| ? Barva ciferníku: | Béžová |
| ? Ručičky a indexy: | Pozlacené (růžové zlato) |
| ? Materiál sklíčka: | Akryl |
| ? Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| ? Strojek: | Kalibr 697, 15 jewels, frekvence 18000A/h |
| ? Stav: | Funkční, strojek je po kompletním servisu a seřízení |
| ? Šířka řemínku: | 18 mm |
| ? Materiál řemínku: | Kůže |
| ? Barva řemínku: | Hnědá |
| ? Číslo hodinek: | 9526 |
| Položka byla vyprodána… | |






Milan Illés
