Omega skeletové hodinky 1905-1910 - ruční práce + Dárek k objednávce. Vybrat si můžete z: Antistatická utěrka, Multifunkční karta, Kovový zkracovač ocelového tahu

Kód: 3165
Limitovaná edice
Značka: Omega
48 900 Kč / ks 40 413 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení

Tyto skeletové hodinky Omega vznilky ve spolupráci s hodinářem Tomášem Teturem. Mechanický strojek z let 1905-1910 byl upraven a uložen do nového ocelové pouzdra. Po skeletonizaci byly všechny díly upraveny, začištěny, přebroušeny a povrchově upraveny rhodiováním. Jedná se jedinečnou ruční práci. Hodinová a minutová ručička byla vyrobena na zakázku ze 14ti karátového zlata.

Na přání vám vyměníme řemínek za kterýkoliv jiný z naší nabídky.
V ceně je gravírování zdarma. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

POUZDRO

Průměr: 48 mm bez korunky
Výška: 14 mm
Dýnko: Průhled na strojek

Materiál: Ušlechtilá nerezová ocel 316L
Vodotěsnost: WR

STROJEK

Značka: Omega 
Typ: Mechanický

Kalibr: 40.l, 16 jewel
Funkce: Klasické zobrazení času
Rezerva chodu

SKLÍČKO

Materiál - přední
: Minerál
Materiál - zadní: Minerál
Tvar: Lehce vypouklý

RUČIČKY

Vyrobené na zakázku ze 14ti karátového zlata.

 

ŘEMÍNEK

Kožený řemínek z pravé hověziny, která je zpracovaná stylem Crazy Horse. Je to cíleně upravený a speciálně impregnovaný povrch pro ohyb - nošením získává neustále se měnící kresbu

Šířka: 22 mm
Materiál: Kožený
Barva: Hnědý

 

ORIGINALNÍ CERTIFIKÁT

K hodinkám dostanete certifikát s podrobným popisem hodinek. 

VZOR

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyprodané hodinky
Záruka: 2 roky

Značka Omega dnes představuje skutečnou legendu v hodinářském oboru. Tato švýcarská firma byla založena již v roce 1848, kdy u jejího zrodu stál Louis Brandt. Během krátké doby si hodinky této značky vysloužily pozornost celého světa, což vyvrcholilo dodávkami hodinek Britskému královskému letectvu (RAF) a oficiálním měřením času na olympisjkých hrách. Hodinky Omega se staly skutečně hvězdnými, když s modelem Speedmaster na zápěstí vstoupil Buzz Aldrin v roce 1969 na Měsíc.

Omega spolu s dalšími značkami Rolex nebo Breitling patří mezi nejznámější hodinky na světě a hrdě pokračuje v tradici a kvalitě švýcarských hodinářských mistrů. V naší nabídce najdete především starožitné hodinky této značky, u kterých můžete obdivovat nadčasový design a skutečnou historickou hodnotu.

Potřebujete poradit?

Milan Illés Milan Illés Mistr hodinář