Originální mechanický budíček z let 1960-1970
Kód: 40608Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodané hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| Rozměr pouzdra: | Malé (do 37 mm) |
| Barva ciferníků: | Bílá |
| Materiál sklíčka: | Akryl |
| ? Tvar pouzdra: | Kulatý |
| Styl: | kapesní |
| Určení: | Pánské |
| ? Průměr pouzdra: | 34 mm bez korunky |
| ? Výška pouzdra: | 13,5 mm |
| ? Dýnko: | Ocelové dýnko se skládá ze dvou částí, tzv. krycí a upevňovací. |
| ? Korunka: | Spodní korunka slouží k nastavení času a natažení hodinek, horní korunka slouží k nastavení času budíčku a natažení budíčku |
| ? Materiál pouzdra: | Zlacené |
| ? Materiál ciferníku: | Smalt s prasklinkami dle obrázku |
| ? Barva ciferníku: | Bílá |
| ? Materiál sklíčka: | Akryl |
| ? Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| ? Strojek: | Kalibr 2612, 18 jewels, frekvence strojku 18000a/h. rezerva nátahu až 40 hodin. |
| ? Stav: | Hodinky jsou funkční |
| ? Šířka řemínku: | 18 mm |
| ? Materiál řemínku: | Kůže |
| ? Spona řemínku: | Zlacená |
| Položka byla vyprodána… | |






Milan Illés
