Starožitné hodinky Doxa z roku 1955
Kód: 87764Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vyprodané hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| Rozměr pouzdra: | Malé (do 37 mm) |
| Barva ciferníků: | Béžová |
| Barva řemínku: | Černá |
| Materiál řemínku: | Kůže |
| Materiál sklíčka: | Akryl |
| ? Průměr pouzdra: | 35 mm bez korunky |
| ? Výška pouzdra: | 10 mm |
| ? Délka pouzdra: | 42,5 mm |
| ? Materiál pouzdra: | Mosaz + chrom |
| ? Dýnko: | Nerezová ocel |
| ? Vodotěsnost: | Ne |
| ? Barva ciferníku: | Krémová |
| ? Materiál sklíčka: | Akryl - nové |
| ? Pohon: | Mechanický - ruční nátah |
| ? Strojek: | Doxa – Eta 1147 |
| ? Rezerva chodu: | Nový strojek až 42 hodin |
| ? Stav: | Funkční, strojek je po kompletním servisu a seřízení. Při natahování občas přeskočí nátahové soukolí, neovlivní to funkčnost. |
| ? Funkce: | Klasické zobrazení času, centrální vteřinovka |
| ? Luminiscence: | Ne |
| ? Šířka řemínku: | 18 mm |
| ? Materiál řemínku: | Kůže |
| ? Barva řemínku: | Černá |
| Položka byla vyprodána… | |






Milan Illés
